Προς το περιεχόμενο

''Live until you die..''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω την χαρα να μοιραστω μαζι σας 2 απο τα καινουρια μου τραγουδια..

Επισης...να σας παρουσιασω και την πολυ καλη μου φιλη και ΦΩΝΑΡΑ και συνοδοιπορο μου στη ''Ροκ'' ιδεολογια Αρετη..

Την ευχαριστω για την υπομονη της στη λοξα μου...

Τα κομματια θελουν ξανα μιξαρισμα βεβαια..αλλα μια γευση την εχουν..

Καλη ακροαση!

LIVE_UNTIL_YOU_DIE_2_wh_final_MP3_192.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε συ Σταύρο, θα βγάλεις κανά δίσκο να τρέξουμε να τον αγοράσουμε; Η και 2 δίσκους. Και 3 άμα θες.

:)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο κομματι . βασικα δεν περιμενα τιποτα χαμηλοτερου επιπεδου συμφωνα και με τα αλλα κομματια σου .. Συνεχισε ετσι  ;D  περιμενουμε και  cd . το κομματι μ θυμισε λιγο sugah galore οπως και η φωνη της κοπελας .. Μπραβο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εσένα σταυρό σου τα έχω πει και εδώ και στο my space  ;)

και η αρετή ...πολύ καλή, επίσης ωραία guitar riffs γενικά μου αρέσει αυτό που βγαίνει έχει Ψυχή ρε παιδί μου  μπράβο σας .            

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ παιδια!

Δυστυχως ομως οσο αφορα την παραγωγη του συγκεκριμενου,τωρα το ακουσα με καθαρα αυτια και ειναι μπουκωμενο και παραμορφωμενο..

Τεσπα,γευση ειναι και δεν παει για κοπη...πρεπει να ξαναμιξαριστει και να πεσει προσοχη στη δυναμικη του περιοχη...(οχι αλλο μιξινγκ..θελω μουσικη ο ταλαιπωρος.. ;D)

Ευχαριστω πολυ παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ παιδια!

Δυστυχως ομως οσο αφορα την παραγωγη του συγκεκριμενου,τωρα το ακουσα με καθαρα αυτια και ειναι μπουκωμενο και παραμορφωμενο..

Τεσπα,γευση ειναι και δεν παει για κοπη...πρεπει να ξαναμιξαριστει και να πεσει προσοχη στη δυναμικη του περιοχη...(οχι αλλο μιξινγκ..θελω μουσικη ο ταλαιπωρος.. ;D)

Ευχαριστω πολυ παντως!

Ναι ρε, μπουκωμένο, στα κόκκινα, στη παραμόρφωση, μια χαρά.

Εκπτώσεις έχει τον Αύγουστο όχι τώρα.

 

Είσαι απλά μεγάλος.

Μην ανεβάζεις όμως άλλα. Θα μας κάνεις κομπλεξικούς ρε συ.

Βγάλε τον δίσκο να τελειώνουμε.

 

Μου άρεσε και η τραγουδιάρα. Στο πρώτο ρεφραίν, θα ακουστεί λίγο μ@λ@κία αυτό που θα πω αλλά έτσι το άκουσα, μου φερε κάτι από Swing Out Sisters, Lisa Stansfield or something. Είναι λίγο 80s ποπ η μελωδία σε αντιδιαστολή με το ροκ του κομματιού. Πολύ ωραίο.

Δεν ξέρω αν θα βαζα καθόλου τύμπανα στο πρώτο μέτρο της κιθάρας. Πρέπει να το ακούσω.

Εκεί στο 2.50 που το μπάσο μένει μόνο του είναι λίγο ισοπεδωμένο. Ισως πολύ compression? Λεπτομέρεια του κώλ@υ και δεν τα ξέρω, απλώς ίσα για να το παίξω και καλά κριτικός και κάτι να πω.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ,εισαι τεραστιος...............και απο φωνη και οι δυο κορυφη...........μπραβο ρε παιδια και ο ηχος της κιθαρας οπως παντα αλητεια. ;) μπραβο

 

 

ρε μαναρι μου (οπως ελεγε και το προηγουμενο αφεντικουλη μου >:() πηγαινε σε μια δισκογραφικη,κανε μου την χαρη........κανε το στο εαυτο σου αυτο οχι σε μας.......... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου