Προς το περιεχόμενο

Fender Brad Paisley Roadworn Telecaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ενδιαφερουσα tele με εξαιρετικα specs

 

 

 

 

 

https://www.thomann.de/gr/fender_brad_paisley_road_worn_tele.htm

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Ο Brad Paisley είναι Θεός  ;D

 

Και επειδή τη στιγμή που είδα το Post σου άκουγα αυτό, πρέπει να το μοιραστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία! Να είχε και το G bender.... Απλά από περιέργεια: Πώς και αποφάσισαν να την παράγουν στο Μεξικό;.  Να μου πεις για να είναι πιο προσιτή, το καταλαβαίνω.  Όχι ότι δεν παίζει καλά, απ ότι ακούω πλησιάζει πολύ τον ήχο του brad. Πολύ τίμιο όργανο. Είναι από αυτά που λες θα το θελα να το έχω τώρα. Αλλά 1200+ για Mexico.. . Φαντάζομαι πόσο θα χε η USA.. Ευχαριστώ για το post με προβλημάτισες! Μου αρέσει που στο video ο brad λέει: Είναι ένα κομμάτι ξύλο με λαιμό, αν μετέφρασα σωστά αυτό που λέει  (it's a cutting board with a neck)

την πάτησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φθηνότερο mac vee g bender πάει χίλια ευρώ οπότε καταλαβαίνεις ότι για ένα γκατζετ που ελάχιστοι χρηιμοποιουν θα έκανε την κιθάρα εντελώς απλησιαστη.

Η τιμή είναι μόλις διακόσια ευρώ παραπάνω από τις υπόλοιπες road worn που εχουν και χάλια μαγνήτες ενώ αυτή έχει εκπληκτικους.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Το φαντάστηκα ότι κάπως έτσι το σκέφτηκαν. Τα bender γενικώς είναι πανάκριβα.  Πάντως μου έβαλες την ιδέα και δεν μπορώ να ξεφύγω! Χαχα! Μάλλον θα τη χτυπήσω!  Ύ.Γ. στις δικές μου χρησιμοποιώ το bender της hipshot ως πιο φτηνή εναλλακτική

την πάτησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα τι είναι τα specs που την κάνουν τόσο ιδιαίτερη την κιθάρα αυτή, πέρα φυσικά ότι σίγουρα είναι μια καλή tele...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα τι είναι τα specs που την κάνουν τόσο ιδιαίτερη την κιθάρα αυτή, πέρα φυσικά ότι σίγουρα είναι μια καλή tele...

 

EINAI H KIUARA TOY μπραντ ΠΕΖΛΥ και ΕΧΗ ΕΠΑΝΟ ΛΑΧΟΥΡΙΑ!

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΕΝΙΣ ΡΕ ΤΖΑΖΙΣΤΑ!!!!!!! ?? ?? ?

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ΧΡΙΣΤΟC K H ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΙ ΚΑΡΑΚΙΤΣΑΡΙΟ ΕΙΝ ΤΟΥΤΟ? Μπηκα να δω τα specs και ειδα τελικα οτι προκειται σχεδον για μια ακομα Baja προσαρμοσμενη στα γουστα  ανθρωπων που θα φοραγαν πεδιλα με κοστουμι αρμανι.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ΧΡΙΣΤΟC K H ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΙ ΚΑΡΑΚΙΤΣΑΡΙΟ ΕΙΝ ΤΟΥΤΟ? Μπηκα να δω τα specs και ειδα τελικα οτι προκειται σχεδον για μια ακομα Baja προσαρμοσμενη στα γουστα  ανθρωπων που θα φοραγαν πεδιλα με κοστουμι αρμανι.

πεδιλα με κοστουμι αρμανι; καλή ιδέα  πως δεν το είχα σκεφτει; Αφού μ αρέσει η κιθάρα.  Τι να κανω;

 

την πάτησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου