Προς το περιεχόμενο

Διορθώνεται η χροιά της φωνής μου;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάγκες, με έχω ηχογραφήσει ουκ ολίγες φορές... Η φωνή μου είναι λίγο καλύτερη από του Justin Bieber, πολύ χάλια, αλλά πιάνω πάντα τις νότες που θέλω, ως αποτέλεσμα να με πηγαίνει πίσω η χροιά μου.

 

Πιστεύετε πως με μαθήματα θα ισιώσω (ή τουλάχιστον φέρω στα ίσια της) την φωνή μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μάγκες, με έχω ηχογραφήσει ουκ ολίγες φορές... Η φωνή μου είναι λίγο καλύτερη από του Justin Bieber, πολύ χάλια, αλλά πιάνω πάντα τις νότες που θέλω, ως αποτέλεσμα να με πηγαίνει πίσω η χροιά μου.

 

Πιστεύετε πως με μαθήματα θα ισιώσω (ή τουλάχιστον φέρω στα ίσια της) την φωνή μου;

 

Επειδή είναι πρακτικά αδύνατο να βγεί νόημα από τα παραπάνω, δεν ποστάρεις καλύτερα ένα κλιπάκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τις μπάσες πολύ, στις ψηλές ματώνω αυτιά. Και εκεί θέλω δουλειά. Απλά οι μπάσες δεν πολυχρησιμοποιούνται γενικώς, και τις έχω συνεχώς για 2α φωνητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωνή μου είναι λίγο καλύτερη από του Justin Bieber,

 

Πιστεύετε πως με μαθήματα θα ισιώσω

 

Σιγουρα πριν ...ισιωσεις με τα μαθηματα φωνητικης θα πρεπει πρωτα να κανεις ΠΟΛΛΑ μαθηματα ΤΑΠΕΙΝΟΤΗΤΑΣ.... ::)

 

Αν ΟΝΤΩΣ τραγουδας καλυτερα απο τον Bieber σιγουρα ΔΕΝ χρειαζεσαι μαθηματα γιατι το παλικαρι ΜΑΜΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ ως τραγουδιστης.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε οντως πρεπει να τον σεβεσαι τον justin biber  ;D ;D

 

καταρχην αν εισαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και οχι ΖΩΟΝ πρεπει να σεβεσαι ΟΛΟΥΣ τους ανθρωπους (ειδικα αν δεν τους γνωριζεις και αν δεν σου εχουν κανει κακο)

 

κατα δευτερον εσυ αυτο καταλαβες απο το σχολιο μου?οτι του υπεδειξα να σεβεται τον Justin Biber ή οτι του υπεδειξα να ειναι πιο ταπεινος οταν λεει ανερυθριαστα οτι ειναι καλυτερος τραγουδιστης απο εναν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ τραγουδιστη που απο τα....12 του κανει  τεραστια καριερα?

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα δευτερον εσυ αυτο καταλαβες απο το σχολιο μου?οτι του υπεδειξα να σεβεται τον Justin Biber ή οτι του υπεδειξα να ειναι πιο ταπεινος οταν λεει ανερυθριαστα οτι ειναι καλυτερος τραγουδιστης απο εναν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ τραγουδιστη που απο τα....12 του κανει  τεραστια καριερα?

 

Zητω η vanessa black και το friday...

εχει κανει τεραστια καριερα...

Με superfunk για τον Bieber μιλαμε οχι για την Aguilera...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σιγουρα πριν ...ισιωσεις με τα μαθηματα φωνητικης θα πρεπει πρωτα να κανεις ΠΟΛΛΑ μαθηματα ΤΑΠΕΙΝΟΤΗΤΑΣ.... ::)

 

Αν ΟΝΤΩΣ τραγουδας καλυτερα απο τον Bieber σιγουρα ΔΕΝ χρειαζεσαι μαθηματα γιατι το παλικαρι ΜΑΜΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ ως τραγουδιστης.

+1

Είναι το σχολικό αστείο ο Bieber. Οπως ο Michael Jackson το 70... :D

Δεν πειράζει να το λένε για πλάκα οι έφηβοι (το λέει και ο 16χρονος γιός μου), αλλά δεν μιλάς σε συμμαθητές σου εδώ.

 

Αν έχεις την έκταση και την τεχνική, η χροιά είναι το τελευταίο που πρέπει να σε απασχολεί. Προσωπικά πιστεύω πως όλοι μπορούν να τραγουδούν. Αρκεί να μην είναι φάλτσοι.

 

Ξεκίνα με το να αναγνωρίσεις πρώτα τις πραγματικές σου ικανότητες. Μπορεί να είσαι όντως καλύτερος απο τον Bieber (αν ανεβάσεις ένα κομμάτι θα σου πω) οπότε τότε είσαι... πολύ καλός και η χροιά είναι το τελευταίο σου μέλημα!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου