Προς το περιεχόμενο

Διορθώνεται η χροιά της φωνής μου;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις και διέβλεπα έστω και μία υποψία ικανότητας να κατανοήσεις τι γράφουμε (και στα δύο thread), ίσως και να έκανα και πάλι την απόπειρα να επιχειρήσω να σε βοηθήσω να κατανοήσεις.

 

Από την στιγμή όμως αγαπητέ Λολοστεφανή, που μπαίνεις μόνο και μόνο για προσφέρεις εριστικότητα και μπάχαλο, θα σε αφήσω στην τρικυμία σου.

 

Πάλι καλά που δεν μας είπες να προσλάβει κάποιον τραγουδιστή κι o Bieber......

 

(Γιατί κολλήσαμε σε αυτόν από την στιγμή που και ο op έκανε την αναφορά του ονόματος για πλάκα - και λάθος ερώτημα όπως προέκυψε - όπως ο ίδιος παραδέχτηκε; )

 

 

Πες μου τωρα οτι οι απαντησεις που δοθηκαν στο συγκεκριμενο θεμα ειναι για την χροια της φωνης(ontopic δηλαδη) να τρελαθουμε τελειως.Ο καθενας γραφει οτι θελει και μονο το γεγονος οτι συνεχιζει το θεμα χωρις καποιο συγκεκριμενο στοχο αυτο δειχνει.

 

Καλο θα ηταν επισης να εισαι και λιγο προσεκτικος στις εκφρασεις σου γιατι εγω δεν σε εβρισα(Λολοστεφανη) μιλησα γενικα ,εσυ απευθυνεσαι καθαρα προς το προσωπο μου.

 

Αν βεβαια εχεις διαβασει οτιδηποτε απο οσα εχω γραψει θα εβλεπες οτι ποτε δεν ειπα να προσλαβει κανεις τραγουδιστη και τετοιες αστειοτητες.Δεν εκπλησομαι ομως, το κανεις συχνα αυτο, παιρνεις τις ειρωνιες τριτων (προσληψη τραγουδιστων και κουραφεξαλα)και τις αποδιδεις σαν λεγομενα δικα μου....

 

Αν ενδιαφεροσουν πραγματικα σαν mod θα καταλαβαινες οτι το θεμα δεν εχει λογο υπαρξης σχεδον απο την αρχη...απο τη στιγμη που συνεχιζει(οπως να ναι για..σελιδες επι σελιδων) ομως προς τι αυτοι οι ...οψιμοι λεονταρισμοι για την εγκυροτητα των post?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπον για να τελειωνουμε... ;D

 

Αν το θεμα σου ειναι οτι δεν σου αρεσει η ΧΡΟΙΑ της φωνης σου,δεν μπορεις να κανεις ΤΙΠΟΤΑ για αυτο μια και αυτη τη φωνη σου εδωσε ο...Γιαραμπης με αυτη πρεπει να πορευτεις...

 

Οποτε αν τραγουδας σωστα και στον τονο προχωρα μια και το αν αρεσει σε καποιον η οχι η χροια καποιου ειναι καθαρα θεμα ΓΟΥΣΤΟΥ (δες ας πουμε στο thread οπου ποσταρα ενα ασμα που τραγουδαω,οτι καποιοι ,που εχουν ΚΑΛΟ γουστο.. ;D.. γουσταρουν τη θεϊκη χροια της φωνης μου ενω καποιοι κακογουστοι.. ;D...οχι ...) εδω ο...Τζαστιν που μισεις τοσο τη χροια του εχει πουλησει περισσοτερους δισκους απο οσο ολη η ελληνικη δισκογραφια απο καταβολης της...αρα σε ΚΑΠΟΙΟΥΣ/ΕΣ αρεσει........ ;D

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θεμα σου ειναι οτι δεν σου αρεσει η ΧΡΟΙΑ της φωνης σου,δεν μπορεις να κανεις ΤΙΠΟΤΑ για αυτο μια και αυτη τη φωνη σου εδωσε ο...Γιαραμπης με αυτη πρεπει να πορευτεις...

...υπάρχει πάντα και η λύση καστράτο!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ο...Τζαστιν που μισεις τοσο τη χροια του εχει πουλησει περισσοτερους δισκους απο οσο ολη η ελληνικη δισκογραφια απο καταβολης της...αρα σε ΚΑΠΟΙΟΥΣ/ΕΣ αρεσει........ ;D

 

Τα κοριτσούδια τη χροια της φωνής την καταλαβαίνουν με τα μάτια... Έχουν προχωρημένα καλλιτεχνικά αισθητήρια αυτά τα αμερικανάκια, τι να πεις...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδιά δόθηκε η απάντηση τελικά στο παιδί αλλά ήταν εντελώς ανούσιο που μερικοί αρχίσατε τις ειρωνίες,τις κάθετες αντιρρήσεις μέσα από μεγάλα κείμενα για τον bieber...έλεος...φυσικά και δεν το εννοούσε ο φίλος μας ότι δεν έχει φωνή αυτό το trendy pokemon!Απλώς είναι πασίγνωστο αστείο η κοροϊδία προς το πρόσωπό του!ΜΗΝ ΣΚΑΛΩΝΕΤΕ! ...και μην ξερολιάζετε..να μιλάτε με σεβασμό στον αρχάριο από την στιγμή που δεν προσβάλλει κανένα! αυτά με φιλική διάθεση  8)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδιά δόθηκε η απάντηση τελικά στο παιδί αλλά ήταν εντελώς ανούσιο που μερικοί αρχίσατε τις ειρωνίες,τις κάθετες αντιρρήσεις μέσα από μεγάλα κείμενα για τον bieber...έλεος...φυσικά και δεν το εννοούσε ο φίλος μας ότι δεν έχει φωνή αυτό το trendy pokemon!Απλώς είναι πασίγνωστο αστείο η κοροϊδία προς το πρόσωπό του!ΜΗΝ ΣΚΑΛΩΝΕΤΕ! ...και μην ξερολιάζετε..να μιλάτε με σεβασμό στον αρχάριο από την στιγμή που δεν προσβάλλει κανένα! αυτά με φιλική διάθεση  8)

Λοιπόν έχω ένα ζήτημα. Το κοιτάζω επαγγελματικά αλλά είπα να το μοιραστώ.

 

Όταν συμμετέχω σε μία συζήτηση με την άποψή μου (ποικιλοτρόπως) και ανάψουν λιγάκι τα αίματα αλλά στο τέλος πάμε για λήξη (και ο καθείς με τις απόψεις του) και κάποιος που δεν τοποθετήθηκε καθόλου στην όλη συζήτηση πετάγεται και αρχίζει τα "μη σκαλώνετε", "ξεκολλάτε", "μη ξερολιάζετε" και άλλες νουθεσίες κινούμενου δαχτύλου, τρώω ένα σκάλωμα/κόλλημα.

 

Φιλικά panda.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ωραία το ότι δεν μίλησα πιο πριν δεν σημαίνει ότι δεν παρακολουθούσα.Δεν έχει νόημα να το πάμε παραπέρα!

 

Φιλικά Koala  ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν προχωρημένα καλλιτεχνικά αισθητήρια αυτά τα αμερικανάκια,

 

μαλλον δεν εχεις ΕΛΛΗΝΕΣ παιδια,ανηψια,συγγενεις στην ηλικία των...αμερικανακιων του Bieber.... εγω ομως εχω & σε διαβεβαιωνω οτι σκιζουν τα βρακακια τους ΑΚΡΙΒΩΣ στον ιδιο βαθμο με τα Αμερικανακια για τον Bieber... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν εχεις ΕΛΛΗΝΕΣ παιδια,ανηψια,συγγενεις στην ηλικία των...αμερικανακιων του Bieber.... εγω ομως εχω & σε διαβεβαιωνω οτι σκιζουν τα βρακακια τους ΑΚΡΙΒΩΣ στον ιδιο βαθμο με τα Αμερικανακια για τον Bieber... ;D

 

Δεν αμφιβάλλω, απλά δεν το κάνουν για τη "χροιά" του.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... απλά δεν το κάνουν για τη "χροιά" του.  ;)

εδω που τα λέμε ......  ;)

 

μαλλον δεν εχεις ΕΛΛΗΝΕΣ παιδια...

Τα έχω βάλει σε δίαιτα Motown αυτή την εποχή.

Και να σκεφτείς ότι δεν την πολυπάω.

Αλλά η Ιστορία πρέπει να διδάσκεται.

Μετά θα πάμε Atlantic.

Είδαν και τους The Commitments.  ;)

 

ΤΙ ΦΩΝΑΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο STRONG ?? :o ??

ΣΤΑ 16 του

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου