Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για την αγορά μεταχειρισμένων οργάνων


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά anyway οτι και να λεμε είναι λιγο..η ελληνική αγορά είναι ακόμα στα μαυρα της τα χάλια ..πολύ λίγα μαγαζιά έχουν τιμές όπως τα online shops και το χειρότερο είναι ότι ο κόσμος ψωνίζει...βέβαια πριν κατι χρόνια ηταν ακόμη χειρότερα....πουλούσαν 1 - 3....τώρα πουλάνε 1 - 2.5...

εγώ έχω γίνει ebay fan...έχω αγοράσει καποια advanced μηχανιματά σε πολύ καλές τιμές που και ακόμα και revavle να θέλανε πάλι μέσα σε budjet καλης αγοράς θα ήμουν. Οσο για τα δικά μου μεταχειρισμένα...τελικά αναγκάζεσαι να κάνεις συλλογή η να αρχίσεις να κλέβεις τον άλλο....γιατί οταν σε πέρνουν τηλ. για αγγελία Ibanez JEM Industrial και σου λένε σου δίνω 600 ευρο άμα σαρέσει αναγκάζεσαι να απαντήσεις στον άσχετο:όχι δεν μαρέσει και βάλτα εκεί που ξέρεις...η αντιστιχη φαση με RG570 που μονο οι αλλαγμένοι μαγνήτες Duncan kai Dimarzio κάνουν 300 ευρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι βάλεις στην κιθάρα σου extra (η σε οτιδήποτε πουλάς) το κάνεις δώρο στον επόμενο δεν το ξέρεις ?επιχείρησες ποτέ να πουλήσεις αμάξι πχ με όλα τα extra να δεις τη γλυκά ?ξήλωσε τα σου λένε και άμα θες...η αλήθεια είναι πως δεν προτιμούν όλοι τους μαγνήτες που βάλαμε στην κιθάρα μας όποτε η τους ξηλώνουμε και βάζουμε τους παλιούς η τους χαρίζουμε…

να ρωτήσω όμως κάτι άλλο.....από πιο ebay ψωνίζετε παιδιά ?τις προάλλες έψαχνα άλλα όλα τα καλά προϊόντα στέλνονταν μόνο Αμερική η Αγγλία...δεν δίνετε κανένα λινκ??

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου