Προς το περιεχόμενο

κινητο στο εξωτερικο-πως μπορω να επικοινωνω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Παλιόπαιδα.  :)

Το ήξερα ότι θα διαβάσω κάτι καλό μόλις είδα τον τίτλο.  ;D

 

 

 

 

 

Pwlounte vintage synthetika eswrouxa me alhthini trixa sth dantela. Thl 090-NOIZ-PANTS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορείς πάντα να πάρεις no-name parts και να φτιάξεις τα δικά σου custom εσώρουχα, σε ότι σχήμα και χρώμα σε βολεύει.

 

Ελα.....τι????Δεν εχω καλο σημα εδω στην Ισπανια......No-name pants ειπες????????

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς αγαπητέ, no-name parts από ασία.

Άλλωστε οι ανατολίτες έχουν ξεπεράσει κατά πολλού τους αμερικάνους και σε αυτόν τον τομέα.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλωστε οι ανατολίτες έχουν ξεπεράσει κατά πολλού τους αμερικάνους και σε αυτόν τον τομέα.

 

Ποιοί αμερικάνοι... άμα γυρίσουν τον κώλο τους όλοι οι κινέζοι προς την Αμέρικα και κλ@σουν θα χαθεί όλο το Αμέρικα από tsunami.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τωρα που εχω dial up βρηκατε να πετατε ολο ατακες? διανυουμε το σαββατοκυριακο της ατακας .

on topic

σε καποιες χωρες που εχω παει με συνεφερε η αγορα καρτας (κινητου οχι τηλεκαρτα, οπως εχουμε εδω ας πουμε το what's up Κλπ κλπ) ντοπιας εταιριας κινητης(ισπανικης στην περιπτωση μας) ,  με την οποια επαιρνα τηλ σε ελλαδα με τεραστια διαφορα με την ελληνικη μου εταιρια μεσω roaming.

Επισης να σε πληροφορησω οτι ολες οι αλα καρτ τυπου καρτες (οχι συνδεσεις δηλαδη) εχουν roaming χωρις να χρειαστει να τηλεφωνησεις καπου. αυτο ηταν πολυ χρησιμο καποτε που οχι μονο επρεπε να  τηλεφωνησεις για να << ξεκλειδωσεις >> την υπηρεσια αλλα επρεπε να καταλαβεις και 300 περιπου ευρω για εγγυηση. ειναι ομως ασυμφορη αν θελεις να μιλας , και οχι να λες απλως ενα γεια ειμαι καλα , ή να στελνεις κανενα μηνυμα.

Η κλασσικη λυση ειναι να τηλεφωνησεις στην εταιρια σου και να ενεργοποιησεις την περιαγωγη . οι χρεωσεις ειναι μικροτερες αλλα οχι αρκετα , ενω παραμονευει η κλασσικη παγιδα , του να σε παιρνουν διαφοροι που δε ξερουν οτι εισαι εξωτερικο , και εσυ να απαντας για να κανεις και λιγο το κομματι σου "ελα ρε μ@λ@κα ισπανια ειμαι τι θες...." και να χρεωνεσαι ακομη περισσοτερο.

 

συμβουλη μου. επελεξε μια λυση που θα σε κανει να απομονωθεις λιγο απο τα της ελλαδας και φροντισε να εχεις μαζι σου κατι που θα σε κανει να μπορεις να επικοινωνησεις σε μια στιγμη αναγκης , ή να στειλεις ενα σινιαλο οτι ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου