Προς το περιεχόμενο

Bang Bang - Jessie J, Arianna Grande, Nicki Minaj Cover


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτοιμο και το νέο μας video - cover!

 

[flash=200,200]

 

Αν καταφέρει κανείς να δώσει σημασία στην ενορχήστρωση - ηχογράφηση κλπ ας πεί μια άποψη!  :D :D

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαγγελματικο!  :o

 

Μονο το snare δεν μου καθισε καλα. Επισης, εξτρα ποιντς αν δεν υπαρχει autotune.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό με μια χαρά παραγωγή αλλά όντως το ταμπούρο "πάσχει".  Κατέβασα-έκλεισα την οθόνη του λάπτοπ και το άκουσα με ακουστικά για να το καταλάβω...... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, εξαίρετος  ήχος.

 

Εγω ομολογώ οτι πρόσεξα μονο την ηχογράφηση, ιδιαίτερη σημασία στην "ηχογράφηση" εδωσα σε αυτή του 1.17. Εμένα αυτή μου αρέσει. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πολύ καλό συνολικό αποτέλεσμα!

Προσωπικά προτιμώ τη δική σας ενορχήστρωση απο την ορίτζιναλ απο κάθε άποψη. Δεν πέσατε στη λούμπα του "μοντέρνου" ήχου με τα "αναλογικά" ντραμς και σύνθια και αποδώσατε το κομμάτι με μουσική δεινότητα. Συγχαρητήρια!

 

Υ.Γ. Δεν μας λές 2-3 λόγια για την ομάδα (μουσικούς -ηχογράφηση - βιντεο) και τη διαδικασία που ακολουθείτε;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος, αν ήθελες να δώσουμε σημασία στην "ηχογράφηση, ενορχήστρωση κ.λπ." να ανέβαζες αρχείο ήχου! Από πέτρα νομίζεις ότι είμαστε;  ;D

 

Θα συμφωνήσω με το φίλο μου το Λάκη (LK) ότι το ντύσιμο και το γενικότερο λουκ των αντρώνε έρχεται σε (αντιαισθητική) αντίθεση με αυτό των κοριτσιών. Δεν γίνεται οι γυναίκες να είναι στην ...πένα και οι υπόλοιποι να είστε ντυμένοι σαν να έχετε βγει για φραπέ στην πλατεία (Και μην πει κανείς ότι ο Λάκης δεν μίλησε. Μίλησε, απλά δεν το ξέρει ακόμα!)

 

Υ.Γ. Πολύ καλό!  :)   

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η ενορχήστρωση μου άρεσε.

Και η ηχογράφηση μου άρεσε.

 

Περιορίζομαι σε αυτά, γιατί είδα αυτό.

 

Αν καταφέρει κανείς να δώσει σημασία στην ενορχήστρωση - ηχογράφηση κλπ ας πεί μια άποψη!  :D :D

 

 

 

Αν επεκταθώ στο video , δεν ξέρω αν θες σχόλια εκεί, έχω πολλές παρατηρήσεις.

 

Φίλος, αν ήθελες να δώσουμε σημασία στην "ηχογράφηση, ενορχήστρωση κ.λπ." να ανέβαζες αρχείο ήχου! Από πέτρα νομίζεις ότι είμαστε;  ;D

 

Θα συμφωνήσω με το φίλο μου το Λάκη (LK) ότι το ντύσιμο και το γενικότερο λουκ των αντρώνε έρχεται σε (αντιαισθητική) αντίθεση με αυτό των κοριτσιών. Δεν γίνεται οι γυναίκες να είναι στην ...πένα και οι υπόλοιποι να είστε ντυμένοι σαν να έχετε βγει για φραπέ στην πλατεία (Και μην πει κανείς ότι ο Λάκης δεν μίλησε. Μίλησε, απλά δεν το ξέρει ακόμα!)

 

Υ.Γ. Πολύ καλό!  :)    

 

Είσαι ΜΕΝΤΙΟΥΜ. ;D ;D

 

Εχω πολλές ενδυματολογικές, σκηνοθετικές, και post production - color correction ενστάσεις. ..........οι οποοίες θα έκαναν το video , πιο "φρέσκο".

 

Για να μην λέω πολλά, παρτε ιδέες από εδώ ("κλέψτε" ό,τι μπορείτε), σε ντυσιμο, στυλ, κίνηση, ......attitude....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται ότι βρισκόμαστε σε site μουσικής, αμάν με την τσόντα καλοκαιριάτικα, αυτή η τσόντα σε ανεβάζει πραγματικά, είς διπλούν μάλιστα αν είσαι αρσενικό καθώς και το κάτω κεφάλ :-X γκουχου γκουχου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου