Προς το περιεχόμενο

Ενα οργανο multimixer κιθαρα η μπασο no problem mate !


KERMITT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω,πω....αν δεν προσεξει ο παικτης με αυτο το πραγμα μπορει και να..ανατιναχθει! ;D

 

Φανταζομαι χρειαζεσαι τουλαχιστον μεταπτυχιακο στην πυρηνικη φυσικη για να το χειρισθεις αυτο το πραγμα ετσι δεν ειναι?  ;D

 

ωραιο ειναι αλλα οχι για εμενα που εχω συνηθισει να παιζω με...ΕΝΑΝ ηχο.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βιντεάκια που συνοδεύουν είναι καταπληκτικά...ειδικά εάν έχεις δεί πρίν το video του Superfunk για το παλιό εργοστάσιο της Fender :D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν υπάρχει μια παραπάνω δυνατότητα παραμετροποίησης του ήχου στο μπάσο μου χωρίς να μου στερεί κάτι άλλο, την θεωρώ καλοδεχούμενη.

 

Άσε που το μπάσο οπτικά είναι όνειρο.

Και μάλλον θα παραμείνει όνειρο.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 million sonic possibilities...Δηλαδή θες...μιά ζωή για να βρεις ποιες σου αρέσουν και...μπόλικες δόσεις αισιοδοξίας και πίστης στη...μετενσάρκωση για να αρχίσεις να τη χρησιμοποιείς...Nice... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως κάτι τέτοιο απευθύνεται πολύ περισσότερο στον επαγγελματία/ σεσιονά τέλος πάντων όποιον ασχολείται ΠΑΡΑ πολύ με το όργανο που παίζει κ όχι με τον ερασιτέχνη.

Πάντως πολύ ενδιαφέρον προϊόν, αν και προσπαθώ να μειώσω τις "ευκολίες" ή την πληθώρα δυνατοτήτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το feel ειναι ενα αλλο θεμα που δεν μπορεις να το καλυψεις βεβαια :)

 

αλλα αυτα ειναι για βρουβες παντως δεν εχει καμοια σχεση με το line 6 εδω μιλαμε για ποιοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα αυτα ειναι για βρουβες παντως δεν εχει καμοια σχεση με το line 6 εδω μιλαμε για ποιοτητα

Το θέμα είναι πόσο κάνει αυτή η ποιότητα σε σχέση με τη line6...

Σίγουρα, οπτικά τουλάχιστον, είναι πιό ωραία από τις 6 ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως κάτι τέτοιο απευθύνεται πολύ περισσότερο στον επαγγελματία/ σεσιονά τέλος πάντων όποιον ασχολείται ΠΑΡΑ πολύ με το όργανο που παίζει κ όχι με τον ερασιτέχνη.

Πάντως πολύ ενδιαφέρον προϊόν, αν και προσπαθώ να μειώσω τις "ευκολίες" ή την πληθώρα δυνατοτήτων.

 

+1 στο bold

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cool μεν, αλλα κατα τη γνωμη μου προκειται για κλασικη περιπτωση solution looking for a problem. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χρησιμο σε ελαχιστους θα φανει πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου