Προς το περιεχόμενο

Την βοηθεια και την προσοχη σας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λιγες μερες ενδιαφερθηκε για δυο αγγελιες που εχω βαλει ενας τυπος με ονομα Ντον(Ντολαλντ) Τζασι...Μου ειπε οτι ειναι απο Καναδα και οτι θελει να αγορασει αυτα που πουλαω για εναν φιλο του ο οποιος βρισκεται στη Νιγηρια...Λοιπον...Δειχνει μεγαλο ενδιαφερον (φενεται) αλλα εγω κραταω παρα πολλες πισινές... (λογικο) Μου λεει λοιπον να του στειλω τα στοιχια απο την τραπεζα μου,να μου βαλει τα χρηματα και μετα να στειλω το δεμα στην Νιγηρια με ελτα...Παραξενευτηκα λοιπον και τον ρωτησα απο που ειδε την αγγελια...Μου ειπε μεσα απο το νοιζ... Ετσι λοιπον πηρα το θαρος να ανοιξω ενα θεμα μηπως και εχει στειλει και σε καποιον αλλο μεσα απο το φορουμ...Οπως και να εχει δεν νομιζω να ασχοληθω καθολου με αυτον γιατι πολυ απλα φοβαμαι και τα πραγματα που δινω ειναι λιγο ακριβα...

 

περιμενω απαντησεις , ευχαριστω προκαταβολικα κ αν καποιος γνωριζει κατι παραπανω απο αποστολες σε εξωτερικο ή οτιδηποτε ας με κατατοπησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τα έχουμε ξαναπεί αυτά.

Όλοι έχουμε λάβει κατά καιρούς τέτοιου είδους μηνύματα από άτομα του εξωτερικού και ειδικά από Νιγηρία.

Εάν απαντήσεις, θα αρχίσεις να λαμβάνεις και διάφορες απαντήσεις που εάν έχεις λιγάκι μυαλό, δεν οδηγούν πουθενά ή μάλλον οδηγούν σε απάτη. Απορώ δηλαδή πως σκέφτονται αυτοί που στέλνουν τέτοια μηνύματα και ειδικά σε Έλληνες. Όπως λέει και ο λαός "στην π.... π....." ;;;

 

Η εντελώς προσωπική μου συμβουλή είναι να αγνοήσεις εντελώς το email του αποστολέα. Κοινώς σβήστο.

Σε καμμία περίπτωση μη στείλεις ούτε στοιχεία ούτε τίποτα.

Παπούτσι από τον τόπο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουμε ξαναπεί αυτά.

Όλοι έχουμε λάβει κατά καιρούς τέτοιου είδους μηνύματα από άτομα του εξωτερικού και ειδικά από Νιγηρία.

Εάν απαντήσεις, θα αρχίσεις να λαμβάνεις και διάφορες απαντήσεις που εάν έχεις λιγάκι μυαλό, δεν οδηγούν πουθενά ή μάλλον οδηγούν σε απάτη. Απορώ δηλαδή πως σκέφτονται αυτοί που στέλνουν τέτοια μηνύματα και ειδικά σε Έλληνες. Όπως λέει και ο λαός "στην π.... π....." ;;;

 

Η εντελώς προσωπική μου συμβουλή είναι να αγνοήσεις εντελώς το email του αποστολέα. Κοινώς σβήστο.

Σε καμμία περίπτωση μη στείλεις ούτε στοιχεία ούτε τίποτα.

Παπούτσι από τον τόπο σου...

 

Σωστος(δεν ειχα δει τα προημενα θεματα..μολις διαβασα καποια κ οντως...πολυ Νηγηρια)

Ακομα κ απο τον γραφικο χαρακτηρα καταλαβα οτι κατι παει στραβα...Δεν προκειται να ασχοληθω ουτε στοιχεια εχω στειλει ουτε τπτ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου