Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις drummer αναφοράς


ddinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ(Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΥΣ) DRUMMER ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ, 'Η ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΞΥΠΝΟ DRUMMING ΣΑΝ GAVIN HARRISON Π.Χ.

ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΝΟΜΑ,ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ,ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΤΥΛ ΜΟΥΣΙΚΗΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παραθέτω από την Πρώτη σελίδα:

Απαγορεύονται οι προσωπικές επιθέσεις, τα greeklish και τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, καθώς και η αναζήτηση και προώθηση πειρατικού software και μουσικής.

 

Σχετικά με το ερώτημα σου θα βρείς ότι ζητάς κι ακόμα περισσότερα στην φοβερή σελίδα http://www.drummerworld.com/ Εχει τους σημαντικότερους ντράμερ με ηχητικό και οπτικό υλικό και τα βιογραφικά τους. Βούτα!  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site από το link του Yameth είναι το απόλυτο ιντερνετικό who is who για τους ντράμερς.

Ψάξε εκεί τους Billy Martin, Stanton Moore, Johnny Vidacovich και Johnny Rabb. Δεν παίζουν στο στυλ του Harrison και υπάρχουν φυσικά και αμέτρητοι άλλοι, αλλά αυτοί είναι οι πρώτοι με ιδιαίτερο, προσωπικό ύφος που μου ήρθαν στο μυαλό.

Από τους δικούς μας υπάρχει ο Σιδηροκαστρίτης, ένας από τους μουσικότερους/ατμοσφαιρικότερους ντράμερς που έχω ακούσει. Δυστυχώς δεν θα τον βρεις στο drummerworld, αλλά υπάρχουν αρκετά βίντεο στο you tube.

 

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο σάητ αν κ άργησα λίγο να βρώ τη μηχανή αναζήτησης...ευχαριστούμε!

 

Πού είναι αλήθεια;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@χάρης

όντως φοβερός ντράμερ. μ άρεσε πολύ το παίξιμο ειδικά στην αρχή του πρώτου βιντεου που εις ποστάρει...

 

@εαρεντιλ

πάνω δεξιά λέει google search και του τσεκάρεις το δεξιά κουτάκι που λέει να ψάξει μέσα στο ίδιο το σάητ. {έτσι το κανα εγώ 8)}

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αφού έχει ολόκληρη λίστα με όλους τους ντράμερ στην πρώτη σελίδα με το λινκ της σελίδας τους... Τι ψάχνετε; Επίσης αν πάς σε οποιαδήποτε σελίδα, αριστερά έχει τη λίστα αλφαβητικά. Εκεί εγώ μπαίνω και ακούω στην τύχη όσους δεν ξέρω και... χάνομαι. Αλλιώς, μια ζωή στον Gadd θα ήμουν. ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου