Προς το περιεχόμενο

Harley Benton Bass Guitar Kit P-Style review!


ibanezbass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα....

νεος στην παρεα και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Επειδη δεν πολυπιανουν τα χερια μου ξερετε κανεναν μαστορα(Θεσσαλονικη) που να μπορει να μου το φτιαξει-συναρμολογησει οπως το θελω εγω και με σχετικα λιγα χρηματα?Δηλαδη περιπου 100ευρω εργατικα-χρωματα κλπ?Καταλαβαινετε οι καιροι ειναι δυσκολοι αλλα μου εχει κολλησει η ιδεα να το κανω το οργανο οπως ακριβως το θελω! :-\

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

100 ευρώ ΚΑΙ για χρώματα μου φαίνονται πολύ λίγα.

Αλλά αυτή την εποχή, δεν ξέρεις τι γίνεται...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μια ερώτηση στον Λαμπή! Ο Παναγιώτης είναι καλός μάστορας και με πολύ καλές τιμές! Δεν ξέρω αν θα στην κάνει τόσο φθηνά, αλλά δε χάνεις τίποτα να ρωτήσεις http://theartofwood.gr/ Είναι κοντά στην ΕΡΤ3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λάμπης είναι όντως πολύ καλός και λογικός. Αλλά νομίζω ότι δεν βάφει. Ρωτά όμως.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάφει σίγουρα ο Παναγιώτης (το ξέρω από πρώτο χέρι) και με πολύ καλές τιμές, απλά δεν ξέρω αν κάνει τόσο καλές τιμές, όσο θέλει ο ΟΡ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά με το kit τρελάνατε κι εμένα...

Επίσης ζηλεύω όσους καταπιάνονται με τις ξυλουργικές εργασίες. Αυτό το ''κάνω όπως το θέλω εγώ'' είναι οργασμός.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάφει σίγουρα ο Παναγιώτης (το ξέρω από πρώτο χέρι) και με πολύ καλές τιμές, απλά δεν ξέρω αν κάνει τόσο καλές τιμές, όσο θέλει ο ΟΡ!

Τον είχα ρωτήσει παλιά για εμένα και μου είχε πει ότι περνάει μόνο λουστρο. Αφού το ξέρεις οκ. Ο Παναγιώτης είναι εγγύηση.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία δουλειά στο κιτ φίλος, είχα κάνει και εγώ ένα τέτοιο όταν ήμουν νέος, αλλά πιό πανκ, μιάς και δεν είμαι κυριλέ (όπως ο άλλος νεαρός που έβλεπε κύκλους κάποτε).

 

46.jpg

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου