Προς το περιεχόμενο

Παίζεις την κιθάρα ή τα πετάλια σου;


Stoyo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η φαση ειναι οτι το θεμα αυτο ξεκινησε απο τις δηλωσεις καποιου που εφερε ενα φορτηγο (κυριολεκτικα) ενισχυτες, πεταλια και κιθαρες (συν 2 τεχνικους για αυτα) για να ηχογραφησει το δισκο του στη Σαντορινη, και ακομα (αποψη μου) ψαχνει αυτο το προσωπικο στυλ που ελεγε σε εκεινη τη βιντεοκασετα που ειχα δει οταν ηταν παιδακι ακομα.

 

Δεν πειραζει,τουλαχιστον εφαγε στον Κουκουμαυλο..... ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε άντε παρατήστε μας που θα γίνετε ελεγκτές του τι ξοδεύει ο καθένας και πώς το ξοδεύει.. :)

 

Θα πάρω δεκαπέντε klon και θα τα κολλήσω στον Gorilla μου άμα γουστάρω και να πάει και ο Ζήρας και όλοι οι θεωρητικοί του gas να κατουράνε.

 

Ούτε μαζί τα βγάλαμε ούτε μαζί θα τα φάμε - κι εγώ με τους φίλους μου θα συζητάω για ό,τι γουστάρω ακόμα κι αν είναι το εφταπλό gamostavreitor που έχω στην οκταόροφη πεταλιέρα μου. >:D

 

Όχι που θα παρατήσω τα γούστα μου για να ανεβοκατεβάζω arpeggios όλη την ημέρα. >:(

 

Εγώ προσωπικά βέβαια παίζω με amplitube και guitar rig οκταετίας αλλά υπερασπίζομαι το δικαίωμα του καθενός να ξοδεύει όπου θέλει και να μιλάει για ό,τι θέλει ακόμα και αν δεν είναι κιθαρίστας που βγαίνει στο  Youtube (δλδ έλεος... πόσο τρόμπας είναι κάποιος για να έχει αυτό ως μέτρο σύγκρισης...) O0 O0

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τα πήρε αυτός... ;D

Είναι που δεν έχει χρήματα για πετάλια και ξεροσταλιάζει στις βιτρίνες κιθαρομάγαζων (δεν λέω ποιων), ενώ μπαίνει μέσα ο Ζήρας και πέφτει πάνω σε μια παρέα που αναλύει τα πετάλια. ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι που δεν έχει χρήματα για πετάλια και ξεροσταλιάζει στις βιτρίνες κιθαρομάγαζων (δεν λέω ποιων), ενώ μπαίνει μέσα ο Ζήρας και πέφτει πάνω σε μια παρέα που αναλύει τα πετάλια. ;D ;D

 

εεε ναι

τον είδε που μπήκε μέσα

τον είδε που τον είδε που ήταν απέξω

και σου λέει, λες να λεει αυτός αυτά που λέει για μένα τώρα....  >:(

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου