Προς το περιεχόμενο

The Trooper guitar cover-Delta-atav


atav

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεφτά δεν έχεις να πάρεις ένα παντελόνι που σου σκίστηκε? Αλλά να τα πετάτε σε κιθάρες έχετε. Ναι σε σένα τον δεξιά τα λέω.

 

Καλό το κόβερ και ο τραγουδιστής καλός όπως είπε και ο γκβουρ αλλά ο πιο ωραίος ήταν ο μπασίστας...απ' το ΣΔΟΕ είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω, ίδιοι ο Miles Davis είσαστε. ;D

Έχετε μήπως το τηλέφωνο της τραγουδίστριας? ;D ;D ;D ;D

 

Μπράβο ρε παιδιά. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτά δεν έχεις να πάρεις ένα παντελόνι που σου σκίστηκε? Αλλά να τα πετάτε σε κιθάρες έχετε. Ναι σε σένα τον δεξιά τα λέω.

 

Καλό το κόβερ και ο τραγουδιστής καλός όπως είπε και ο γκβουρ αλλά ο πιο ωραίος ήταν ο μπασίστας...απ' το ΣΔΟΕ είμαι.

Έτσι σαν το μπάσο δεν έχει,και άμα είναι και 15χορδο βαζει κατω 15 κιθάρες.Μόνο slapping ολη μερα.Δώστε μας και μερικες πληριφορίες για το setup που παιζετε.Στην κιθαρα,στον ενισχυτή και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώστε μας και μερικες πληριφορίες για το setup που παιζετε.Στην κιθαρα,στον ενισχυτή και τετοια.

 

- Κιθαρες Fender Strat Plus 1987 και PRS Special24 1987 με modifications

παιζουν σε ενα Line6  Pod XT desktop και μια Line6 HD500, με δικες μου ρυθμισεις ηχου σε soldano και marshall simulations. Dry σημα και reverb-delay απο το Cubase.

 

Χρονια πολλα και να ειμαστε καλα παιδες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Κιθαρες Fender Strat Plus 1987 και PRS Special24 1987 με modifications

παιζουν σε ενα Line6  Pod XT desktop και μια Line6 HD500, με δικες μου ρυθμισεις ηχου σε soldano και marshall simulations. Dry σημα και reverb-delay απο το Cubase.

 

Χρονια πολλα και να ειμαστε καλα παιδες.

Ωραίος ο παίχτης αν εξαιρεσω τις κιθαρες,μου θυμίζει το setup του Ζήρα.Βέβαι οι κιθαρες του είναι ελληνικής κατασκευής κυρίως.Δε θυμαμαι να τον εχω δει με στρατ ή prs αλλα αυτά τα line 6 μεγάλο κόλλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο παίχτης αν εξαιρεσω τις κιθαρες,μου θυμίζει το setup του Ζήρα.Βέβαι οι κιθαρες του είναι ελληνικής κατασκευής κυρίως.Δε θυμαμαι να τον εχω δει με στρατ ή prs αλλα αυτά τα line 6 μεγάλο κόλλημα.

Δεν εχει σημασια το set up.

Σημασια εχει να βολευει και να εξυπηρετει την κατασταση και να ξερεις να τα χειριστεις.

Και πιο παλια στο σπιτι εγραφα με pocket pod στο cool edit. Μια χαρα ηταν.

Στα στουντιο σεσιονς εγραφα (παλια που πληρωναν καλα - τωρα με πεταλιερα και πολυ τους ειναι) με JCM 800 του 1987 και Fender vibrolux του 1972 με blue bottle μικροφωνο. Καλα ειναι κι αυτα αλλα πρεπει να ξερει να δουλευει ο ηχοληπτης και να ειναι καταλληλος ο χωρος για να φανει η διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα καλά....

μόνο ένας μανατζερ λείπει, να φροντίσει λίγο τον τομέα της ένδυσης - εμφάνισης....  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου