Προς το περιεχόμενο

ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ MUST WATCH


Satanas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αφου με μαλακη θηκη επαθες μονο αυτο,να πας γονατιστος στη τηνο! ;D

 

:o

Θα πνιγεί.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω πως την πέταξε έτσι την Gibson με πόνεσε η καρδιά μου με αυτό που είδαν τα μάτια μου.Η θα τα παιξε από την κούραση και το κουβάλημα ο άνθρωπος και τα πέταγε έτσι ή flight case μόνο.Δεν είναι τυχαίο που οι μεγάλοι μουσικοί προσέχουν τα όργανα τους.Αν αυτή η θήκη ήταν του Slash  και τον έβλεπε να πετάει έτσι κάτι που είναι τόσο συναισθηματικά δεμένος όπως το όργανο θα έχανε τη δουλειά του ο Μίστερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Που σημαίνει ότι και να έχουν προσέξει το πώς θα βάλουν την αποσκευή σου στο αεροδρόμιο αναχώρησης, αυτό δε σημαίνει και ότι δεν θα στην καταστρέψουν 5' πριν την παραλάβεις κάποια άλλα καμάρια όπως αυτοί οι δυο... Παράδειγμα, το λευκό κιβώτιο περίπου κοντά στην αρχή του βίντεο , το οποίο ξεφορτώνεται και όταν σκάει στον διάδρομο παραλαβής, ανοίγει εντελώς.

Περιττό να πω πόσο με εξοργίζει αυτό το βίντεο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα που καταλήγουμε; καλύτερα να ταξιδεύεις με το δικό σου, ιδιωτικό, αεροπλανάκι να είσαι ήσυχος.

 

πολύ με έχει προβληματίσει αν μια τέτοια αγορά θα με "σώσει".  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα βρίσκεις εισητήριο με ελάχιστα χρήματα.

Από 50-100 ευρώ που λέει ο λόγος.

Αν η κιθάρα σου είναι πολύτιμη αλλά και απαραίτητη εκεί που θα πάς κλείνεις μια θέση ακόμα.

Πχ αν ταξιδεύεις για εμφάνιση, υποτίθεται κάτι θα κερδίσεις. Οπότε το θέτεις μέσα στη συμφωνία.

Αν μετακομίζεις για πάντα πχ, το παίρνεις απόφαση.

5 κιθάρες 5 θέσεις.

Προσωπικά ακόμα και τις κιθάρες των 200 ευρώ που τις έζησα και τις ίδρωσα δεν τις χαλαλίζω στα χέρια του κάθε άξεστου χαμάλη. Αν και ανα πάσα στιγμή παίρνεις άλλες.

Αν είναι bolt on τις κάνω βίδες και τις κουβαλάω. (εξ άλλου είναι ένας καλός λόγος για να παίρνεις bolt on).

Μια έχω glued και μια ακουστική.

Αν είναι για μια ζωή στην ξενητειά το σκέφτομαι να τις αφήσω πίσω.

Αν είναι να μην γυρίσω ποτέ τις πουλάω και παίρνω άλλες.

 

Και τι λέμε τώρα, εγώ λυπηθηκα και τις απλές βαλίτσες.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια Gibson ES335 του 1965 (μπορεί και του '63) πέρασε όμορφα στο ταξίδι

 

 

και η Gibson του την αντικατέστησε με μια άλλη και επίσης επισκεύασε την ορίτζιναλ δωρεάν

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ai4zuHEDGFk

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα βρίσκεις εισητήριο με ελάχιστα χρήματα.

Από 50-100 ευρώ που λέει ο λόγος.

Αν η κιθάρα σου είναι πολύτιμη αλλά και απαραίτητη εκεί που θα πάς κλείνεις μια θέση ακόμα.

Πχ αν ταξιδεύεις για εμφάνιση, υποτίθεται κάτι θα κερδίσεις. Οπότε το θέτεις μέσα στη συμφωνία.

Αν μετακομίζεις για πάντα πχ, το παίρνεις απόφαση.

5 κιθάρες 5 θέσεις.

Προσωπικά ακόμα και τις κιθάρες των 200 ευρώ που τις έζησα και τις ίδρωσα δεν τις χαλαλίζω στα χέρια του κάθε άξεστου χαμάλη. Αν και ανα πάσα στιγμή παίρνεις άλλες.

Αν είναι bolt on τις κάνω βίδες και τις κουβαλάω. (εξ άλλου είναι ένας καλός λόγος για να παίρνεις bolt on).

Μια έχω glued και μια ακουστική.

Αν είναι για μια ζωή στην ξενητειά το σκέφτομαι να τις αφήσω πίσω.

Αν είναι να μην γυρίσω ποτέ τις πουλάω και παίρνω άλλες.

 

Και τι λέμε τώρα, εγώ λυπηθηκα και τις απλές βαλίτσες.

 

+1 για τις βαλίτσες.

Εγώ ούτε την βιετναμέζικη bolt on που πήρα 100 ευρώ δεν πουλάω για να πάρω άλλη! Και φυσικά δεν βάζω ποτέ κιθάρα στο cargo, δεν έχω βάλει ούτε μια φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου