Προς το περιεχόμενο

Μηνύματα και Notifications


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Είπα να γράψω εδώ κάτι που παρατήρησα. Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί, δεν ξέρω πως να το ψάξω γι' αυτό το γράφω.

 

1) Όταν γράφω ένα ποστ ή απαντάω σε κάποιο, με επιστρέφει στο αρχικό μενού έξω από το συγκεκριμένο ποστ. Κανονικά θα έπρεπε να με πηγαίνει στην απάντησή μου.

 

2) Υπάρχει κάτι που δεν έχω βρει στις ρυθμίσεις όσον αφορά κάποιο mail να έρχεται κάθε φορά που υπάρχει απάντηση σε κάποιο topic που παρακολουθώ; Ή έστω ένα εικονίδιο, στυλ facebook, με τον αριθμό των ενημερώσεων που έχω.

 

 

Ευχαριστώ!

“I believe every guitar player inherently has something unique about their playing. They just have to identify what makes them different and develop it.” - Jimmy Page

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ολες οι ρυθμίσεις αυτές υπάρχουν στο προφίλ σου.

 

1) Όταν γράφω ένα ποστ ή απαντάω σε κάποιο, με επιστρέφει στο αρχικό μενού έξω από το συγκεκριμένο ποστ. Κανονικά θα έπρεπε να με πηγαίνει στην απάντησή μου.

 

Ρυθμίσεις εμφάνισης > Επιστροφή στη συζήτηση μετά από την αποστολή.

 

2) Υπάρχει κάτι που δεν έχω βρει στις ρυθμίσεις όσον αφορά κάποιο mail να έρχεται κάθε φορά που υπάρχει απάντηση σε κάποιο topic που παρακολουθώ; Ή έστω ένα εικονίδιο, στυλ facebook, με τον αριθμό των ενημερώσεων που έχω.

 

Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων > Ενεργοποίηση ειδοποιήσεων όταν δημοσιεύετε νέο θέμα ή απαντάτε σε μία που ήδη υπάρχει.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουπς! Ευχαριστώ! Δεν ήταν εμφανές ότι έχει και άλλες επιλογές γιατί δεν ήταν drop down menu και ψαχνόμουν!

 

Εντάξει τώρα, τα ρύθμισα όπως ήθελα!

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!  :)

“I believe every guitar player inherently has something unique about their playing. They just have to identify what makes them different and develop it.” - Jimmy Page

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου