Προς το περιεχόμενο

Oi prs του 2013 με τόσο make up...έτοιμες για καρναβάλι!


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Καλά οι διχρωμίες τραγικές, τα πουλιά είναι λες κι αγόρασες κιθάρα "Skoda" αλλά το Faded Blue Jean των PRS παραμένει το αγαπημένο μου φινίσμα σε κιθάρα ever. Με δεύτερο το Cadillac Green των Gretsch και τρίτο το Stanleyburst των Les Paul.

 

Αντιθέτως εμένα με χαλάνε οι natural Tele. Αυτό το δεσποτάκι, μου κάνει λες και παίζει ο άλλος ντουλαπόφυλλο με χορδές... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλειται οποιος εχει μια prs και δεν του αρεσει το χρωμα της να μου την χαρισει ;Dθα την δεχομουν ευχαριστως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλειται οποιος εχει μια prs και δεν του αρεσει το χρωμα της να μου την χαρισει ;Dθα την δεχομουν ευχαριστως :P

γιατί ετοιμάζεσαι από τώρα για το καρναβάλι? :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί ετοιμάζεσαι από τώρα για το καρναβάλι? :P

ναι ναι  :D αλλωστε καρναβαλι χωρις prs γινεται?παντως σοβαρα οντως στο βιντεο ,ειχε μερικες σαν καρναβαλια, ειχε και μερικες ομως :o
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες prs είναι στην φωτογραφία?

Μην με παραξηγήτε καταβάθος είναι η αγαπημένη μου μάρκα κιθάρας!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

karnavaliprs.jpg.c8ede79f4b6c61351239f9b4ceac13bd.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι PRS είναι σαν μιά γυναίκα που δεν βλέπεται (εντάξει,κάποιος θα μου πει τώρα ότι υπάρχουν και οι...James Tyler  :o  :o  :o  ;D) αλλά "κάνει (πολύ) καλό κρεβάτι".Προτείνω την λύση της χαρτοσακούλας... 8) ;D

 

και τρίτο το Stanleyburst των Les Paul.

 

Δεν μας τα λες καλά κύριε Kpeyos...  ;D

 

εμένα με χαλάνε οι natural Tele. Αυτό το δεσποτάκι, μου κάνει λες και παίζει ο άλλος ντουλαπόφυλλο με χορδές... ;D

 

+1111  ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιθέτως εμένα με χαλάνε οι natural Tele. Αυτό το δεσποτάκι, μου κάνει λες και παίζει ο άλλος ντουλαπόφυλλο με χορδές..

 

+10000

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ: Μπα, έχουν βγάλει και ακουστικές; Δεν τις είχα ξαναματαδεί...

Και δεν ειναι ότι κι ότι, ειναι εξαιρετικές!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου