Προς το περιεχόμενο

ενισχυτής για διαφορετική ένταση σε 2 δωμάτια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε βλέπω γενικώς αναποφάσιστο. Ειρωνία ή χιούμορ είναι?

Ο "φίλος" θα ανοίξει καφε μπαρ, θα κάνει δηλαδή μια επιχειρηματική κίνηση και περιμένει να τον βοηθήσεις εσύ με την ηχητική εγκατάσταση? τώρα σοβαρά?

 

Και αφού έκατσε ο γνώστης του αντικειμένου npap και σου απάντησε για οικιακό εξοπλισμό και σου πρότεινε 2 λύσεις, διαλέγεις (εσύ και όχι ο φίλος σου που θα πληρώσει) την πιο φθηνή τον Sherwood, παρόλο που διευκρίνησες εκ των υστέρων ότι πρόκειται για καφέ μπαρ άρα ο Sherwood πιθανόν να μη σου κάνει αν πρόκειται για μεγαλύτερο χώρο, αλλά ούτε αυτό καταδέχτηκες να απαντήσεις ακόμα παρόλο που σε ρώτησαν κάμποσες φορές. Αλλά εγώ είμαι ο είρωνας.

 

off topic

 

αν νομίζεις ότι βοηθάς, δεν το κάνεις!

καλημέρα

 

off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε βλέπω γενικώς αναποφάσιστο. Ειρωνία ή χιούμορ είναι?

Ο "φίλος" θα ανοίξει καφε μπαρ, θα κάνει δηλαδή μια επιχειρηματική κίνηση και περιμένει να τον βοηθήσεις εσύ με την ηχητική εγκατάσταση? τώρα σοβαρά?

 

Καλά ρε συ, τόσα ποστς εδώ μέσα "ένας φίλος μου μού είπε" και ακόμα απορείς;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν νομίζεις ότι βοηθάς, δεν το κάνεις!

Ο φίλος σου τι λέει? συμφωνεί?

 

Καλά ρε συ, τόσα ποστς εδώ μέσα "ένας φίλος μου μού είπε" και ακόμα απορείς;

Προσπαθώ πάντα να ενεργώ καλή τη πίστει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ότι κάποιος ανοίγει μια Χ επιχείρηση δεν σημαίνει πως δεν θα προσπαθήσει να ελαχιστοποιήσει τα κόστη διαφόρων μερών της φάσης, λογικό είναι και πιστεύω οι περισσότεροι θα το κάναμε. Τώρα για περί "ένας φίλος μου είναι απ'το χωριό δεν τον ξέρεις" δεν ξέρω γιατί αλλά οκ, στο ίντερνετ είμαστε, μπορεί ο άλλος να μην θέλει να μοιραστεί και πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ότι κάποιος ανοίγει μια Χ επιχείρηση δεν σημαίνει πως δεν θα προσπαθήσει να ελαχιστοποιήσει τα κόστη διαφόρων μερών της φάσης, λογικό είναι και πιστεύω οι περισσότεροι θα το κάναμε. Τώρα για περί "ένας φίλος μου είναι απ'το χωριό δεν τον ξέρεις" δεν ξέρω γιατί αλλά οκ, στο ίντερνετ είμαστε, μπορεί ο άλλος να μην θέλει να μοιραστεί και πολλά.

 

Την έννοια φίλος" την αναφέρω ως τη φτηνή λύση, δλδ "έχω έναν φίλο που ξέρει και θα με βοηθήσει" π.χ. στην ηχητική εγκατάσταση μαγαζιού, επειδή κάποτε ο φίλος έτυχε να είχε στήσει σωστά ένα στερεοφωνικό (και αν).

 

Και τελικά όπως λέει και η λαϊκή θυμοσοφία, "το φτηνό το κρέας το τρώνε οι σκύλοι".

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έννοια φίλος" την αναφέρω ως τη φτηνή λύση, δλδ "έχω έναν φίλο που ξέρει και θα με βοηθήσει" π.χ. στην ηχητική εγκατάσταση μαγαζιού, επειδή κάποτε ο φίλος έτυχε να είχε στήσει σωστά ένα στερεοφωνικό (και αν).

 

Και τελικά όπως λέει και η λαϊκή θυμοσοφία, "το φτηνό το κρέας το τρώνε οι σκύλοι".

 

Έλα ρε συ τώρα, στην εποχή του ίντερνετ ενισχυτή φτιάχνεις, όχι να βρεις μια απλή λύση να συνδέσεις 4 ηχεία σ'έναν ενισχυτή. Καφέ είναι, δεν είναι λες και ψάχνει να στρώσει ολόκληρη συναυλία. Υποθέτω ίσα ν'ακούγεται ένας χαβάς από πίσω είναι άντε ν'ακουστεί και κάνα μπάμπα-μπούμπα πιο βράδυ όσο ο άλλος πίνει τον γκαϊφέ/τσίβας του και χαλβαδιάζει την παρέλαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε συ τώρα, στην εποχή του ίντερνετ ενισχυτή φτιάχνεις, όχι να βρεις μια απλή λύση να συνδέσεις 4 ηχεία σ'έναν ενισχυτή. Καφέ είναι, δεν είναι λες και ψάχνει να στρώσει ολόκληρη συναυλία. Υποθέτω ίσα ν'ακούγεται ένας χαβάς από πίσω είναι άντε ν'ακουστεί και κάνα μπάμπα-μπούμπα πιο βράδυ όσο ο άλλος πίνει τον γκαϊφέ/τσίβας του και χαλβαδιάζει την παρέλαση.

 

Μ' αρέσεις.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου