Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

 

Με μια μικρή... καθυστέρηση  8) ανεβάζω το ένα... ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ βίντεο jam που γράφτηκε.

Ωραίοι παίκτες όλοι. Να πω αυτούς που γνωρίζω:

 

nasokosm στην κιθάρα. Τι κρυφό ταλέντο είναι αυτό! Παίζει την 335 του (και τις κάλτσες του)!

O Costas Siachamis στο όρθιο πιάνο παίζει... τζαζ. Μπράβο.

Ο Panorios βαστάει το μπάσο και μάλλον είναι ριγμένος ο άνθρωπος αλλά κρατάει ωραία.

Το παιδί στα τύμπανα νομίζω πως είναι... κιθαρίστας!  ;D Κρατάει 5. Δεν έμαθα όνομα.

 

Το βίντεο έγραψε και μοντάρισε ο Romnick Palo. Εξαιρετική δουλειά. Προτιμήστε τον για τα κλιπ σας.

 

Υπάρχουν και άλλα πολλά αλλά χωρίς συνοχή, αρχή και τέλος. Τζαμ κανονικό δηλαδή. :D Της πόπης!

Αν και όλα γράφτηκαν, θα ανεβάσω ότι μπορώ να σώσω σε βίντεο ή audio.

 

Η ιδέα που προέκυψε είναι να κάνουμε τέτοια βιντεοσκοπημένα τζαμ αλλά με οργάνωση. Μόλις καταλήξω στη διαδικασία σας ενημερώνω, αν και μπορείτε να προτείνετε κι εσείς.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το παιδί στα τύμπανα νομίζω πως είναι... κιθαρίστας!  ;D Κρατάει 5. Δεν έμαθα όνομα.

 

αν δεν είναι ντράμερ δηλαδή πως θα παίζει κιθάρα?...  :o

να βγει στην αναφορά άμεσα... :police:  ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 'χασα αυτό. >:(

Impressions μυρίζει. :D

 

Ζηλεύωωωωω!

 

Ο Νάσος δεν είναι κρυφό ταλέντο.

Είναι παλιά καραβάνα, και τον τελευταίο καιρό (παρ' όλο που ο ίδιος το αρνείται) νομίζω ότι μελετάει και μάλιστα πολύ. :)

 

Παίζει ο παλιόφιλος, παίζει και σκοτώ!

 

Δηλαδή αυτός που παίζει τύμπανα δεν είναι ντράμερ? :o :o

Κιθάρα παίζει καλύτερα? :o :o :o

 

Πω πω!!!

 

Ξέχασα.

Ο Σιαχά είναι γνωστός "δολοφόνος".

Το 'χει το ρημάδι, το 'χει άσχημα.

Εύγε Κώστα, έσκισες.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αν φανταστείς ότι όλοι εμείς προτογνωριστήκαμε την ώρα που παίζαμε μάλλον καλό βγήκε :D

Ο Κώστας στο μπάσο αν και κιθαρίστας καλά έπαιξε , είχε και ωραίο ήχο

Το παιδί στα τύμπανα μέλος της παρέας κάποιων νεαρών μουσικών έσωσε την παράσταση σε αναζήτησή ντραμίστα και  για πολύ ώρα  έπαιξε σχεδόν σε όλα τα σχήματα

Ο Κώστας στο πιάνο εξαιρετικός πραγματικά μας ταξίδεψε με τις αρμονίες του προσπαθούσα μάταια να ακολουθήσω στην κιθάρα και έως να καταλάβω τι παίζει είχε πάει ένα βήμα παρακάτω :D

Η ηχογράφηση πολύ καλή , η κιθάρα μου ελαφρά Ξεκούρδιστη-ή μήπως το πιάνο δεν ήταν στον τόνο?

Τα παιδιά που έγραφαν παθιασμένα  με τις κάμερες δεν άφησαν τίποτα άγραφο, από τις καλύτερες στιγμές ο ρυθμός που δίναμε  με τα πόδια στο πάτωμα

Ανέβασε αν βρείς και κάποια κομμάτια που έπαιξε ο Γρηγορίου στο μπάσο και μας έφτιαξε και σε ένα από αυτά ο fusios έκλεψε τη παράσταση με τα χαοτικά ακόρντα του :D

Και με την ευκαιρία ένα μεγάλο ευχαριστώ στο noiz που μας φιλοξενεί και σε σένα που μας μαζεύεις και μας βάζεις στο σωστό το δρόμο

Περιμένουμε το επόμενο jam

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με την ευκαιρία ένα μεγάλο ευχαριστώ στο noiz που μας φιλοξενεί και σε σένα που μας μαζεύεις και μας βάζεις στο σωστό το δρόμο

Περιμένουμε το επόμενο jam

Χίλια "συμφωνώ". :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά αργότερα ο Terry έμπαινε στον χώρο και το μπάσο γουργούριζε ανακουφισμένο στην αγκαλιά του.

Σσσσσσ, όλα θα πάνε καλά.

 

Πολύτιμη ανάμνηση, ευχαριστούμε Yameth, Romnick, Matrix, πολύ ατμοσφαιρικό και εξαιρετικά καλογραμμένο.

Κώστα, Νάσο, παιδί στα τύμπανα, ευχαριστώ που δεν μου κλείσατε τον ενισχυτή. Θεοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το κατευχαριστήθηκα.

Και από ότι βλέπω και ακούω στο βίντεο όλοι το ένιωσαν αυτό από την μπαντάρα μας που γεννήθηκε εκείνη την ώρα από ένα απλό ραντεβού.

 

Η λήψη είναι αριστουργηματική.

Μετά με τον Τέρρι πήγαμε σε άλλα μονοπάτια....τα έχουμε;

Εις το επανηδείν.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου