Προς το περιεχόμενο

ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΓΙΑ PEAVEY BASS


ex-interpaul

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

 

ΠΗΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΗΟΜΑΝΝ ΕΝΑ ΜΠΑΣΣΟ PEAVEY GRIND 4 ΝΤΒ.

 

EXEI 2 ΔΙΠΛΟΥΣ ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΨΙΛΟΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ.

 

ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΠΕΠΕΙΡΑΜΕΝΟΙ ΜΠΑΣΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΑΓΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΓΝΗΤΕΣ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.

 

ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ : EMG H BARTOLINI?

 

MHΠΩΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΠΧ SEYMOUR H DIMARZIO?

 

 

ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ

 

ΠΑΥΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Interpaul. Λοιπόν επιδή έχω ένα Music Man Sting Ray το οποίο έχει έναν διπλό μαγνήτη και έχω δικομάσει όλες τις εταιρίες θα σου έλεγα πρώτα απ'ολα να απορίψεις την Dimarzio, πολύ πριμάτος και ψεύτικος ήχος. Τώρα εγώ εχω περάσει Seymour Duncan για Sting Ray επιδή θέλω εναν ποιο funk φωτηνό ήχο με αρκετό punch. Τώρα εαν θέλεις κατί ποιο Ροκ και μελό σίγουρα Bartolini...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EυΧΑΡΙΣΤΩ FLEAMAIL

TOYS SEYMOUR DUNCAN ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ?

 

ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΕ ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΜΠΑΣΣΟΥ ?

 

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΜΠΑΣΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΕ ΨΙΛΟΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ

 

ΕΠΙΣΗΣ ΕΡΩΤ : ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ MUSIC MAN ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ Η ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ FEATHER

 

ΠΑΙΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ. ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΟΡΓΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΥΜΠΑΝΑ ΟΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ 4 BANDS ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΞΕΝΟ ΡΟΚ.

 

ΣΑΝ ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣΤΙΚΑ ΕΠΣΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΟΙ - ΑΠΟ 5 ΕΩΣ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΙΡΑ-ΣΤΟ ΟΡΓΑΝΟ. ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΟΚ.

 

ΑΠΟ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΣΤΑ 100 WATTS ΠΟΥ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΕΠΑΞΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ LIVE KAI AYTOΣ ΕΙΝΑΙ Ο FENDER BASSMAN 100. AN BΡΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΜΕ ΕΝΑΝ ΙΔΙΟ 400ΑΡΗ.

 

ΣΑΝ DRUMMER ΦΕΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ

 

ΩΣ ΜΠΑΣΟ ΕΓΡΑΨΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ 30 ΛΕΠΤΟ ΝΤΕΜΟ.

 

 

ΑΥΤΑ...!

 

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΙ ΕΡΩΤΗΣΗ?

 

ΠΑΝΤΟΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ!!!

 

ΠΑΥΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά, δεν μπορώ να δώσω άποψη πάνω στο θέμα αφού δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με το μπάσο αλλά μπορώ να απαντήσω σε μια ερώτηση του Interpaul. Τους Seymour Duncan θα τους βρείς μάλλον στο Ζοζέφ και ίσως σε Καγμάκη και Διαμαντόπουλο. Ίσως μάλιστα να μπορείς να τους παραγγείλεις αν δεν υπάρχουν. Ελπίζω να βοήθησα όσο ήταν δυνατό!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου