Προς το περιεχόμενο

the guitar has been ''drinking'' lately tapes


airheads

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Φιλε δεν το ακουσα ολο αλλα απο το λιγο που ακουσα ειδα που παει η δουλεια.Μην το κανεις αυτο ρε φιλε.40 λεπτα την καβλα σου δεν εχει κανεις την ορεξη και την υπομονη να την ακουσει.Φτιαξε ενα ολοκληρωμενο κομματι και ανεβασε το.Τι περιμενεις να σου πουμε τωρα πραγματικα.ΔΕν το λεω με κακια.Εγω να δεις ποσες κασετες τετοιες εχω απο παλια με ιδεες ιδεες ιδεες ,που μαλον πλεον δεν θα γινουν τιποτα.Στα λεω αυτα γιατι κανεις δεν θα ασχοληθει πιστεψε με.Μακαρι βεβαιως να κανω λαθος .Ασε που και η ηχογραφηση δεν λεει πολλα,Αληθεια δεν ξερω τι αλλο να σου πω και δεξου οτι ολα στα λεω με καλη προθεση μιας και μου ειναι γνωριμη η φαση που κανεις.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.40 λεπτα την καβλα σου δεν εχει κανεις την ορεξη και την υπομονη να την ακουσει.Στα λεω αυτα γιατι κανεις δεν θα ασχοληθει πιστεψε με.Μακαρι βεβαιως να κανω λαθος .Ασε που και η ηχογραφηση δεν λεει πολλα,

δεν με νοιαζει τιποτα απο αυτα  ;D

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με νοιαζει τιποτα απο αυτα  ;D

Μην ανυσηχεις μαγκακο θα ναλαβει ο χρονος ,στο χερι σου ειναι να κανει δουλεια,Το τουπελικι και αυτα αλλου ,δεν εισαι ουτε ο πρωτος που τα εκανε ουτε εισαι και κανας γκουρου χαλαρωσε,<υπαρχουν και νταλαβερτζιδες καλυτεροι απο σενα.Ασε λοιπον του παπα τα αρχιδια και κανε λιγο σοβαρη δουλιτσα πιτσιρικο.Εμ με το τουπε σου ηθελες να τα ακουσει και ημουν κυριλε νομιζω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Από τη στιγμή που δεν έχεις τη διάθεση να ακούσεις την οποιαδήποτε κριτική,γιατί μας ρωτάς για τη γνώμη μας airheads;

 

Είναι σαν να λες,''όποιος μου χαϊδεύει τα αυτιά ευπρόσδεκτος,των υπολοίπων τη γνώμη την έχω γραμμένη''.

 

Δεν πάει έτσι. (νομίζω εγώ τουλάχιστον)

 

Όταν ανεβάζεις κάτι πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχτείς και την κριτική.Εσύ σε όλα σου τα threads την λες σε όποιον σε κριτικάρει.

 

Άμα έχεις τα κοχόνες,ανέβασε τη μουσική σου στο bandcamp με τιμή ενός κανονικού δίσκου και σε ένα μήνα τσέκαρε τα downloads.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που δεν έχεις τη διάθεση να ακούσεις την οποιαδήποτε κριτική,γιατί μας ρωτάς για τη γνώμη μας airheads;

 

Είναι σαν να λες,''όποιος μου χαϊδεύει τα αυτιά ευπρόσδεκτος,των υπολοίπων τη γνώμη την έχω γραμμένη''.

 

Δεν πάει έτσι. (νομίζω εγώ τουλάχιστον)

 

Όταν ανεβάζεις κάτι πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχτείς και την κριτική.Εσύ σε όλα σου τα threads την λες σε όποιον σε κριτικάρει.

 

Άμα έχεις τα κοχόνες,ανέβασε τη μουσική σου στο bandcamp με τιμή ενός κανονικού δίσκου και σε ένα μήνα τσέκαρε τα downloads.

 

δεν τον νοιαζει τιποτα απο αυτα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένανε δε με νοιάζει τι λες εσύ φίλως Μουσταφά!  ;D ;D ;D

 

..αχ Μουσταφά, αχ Μουσταφά,

εσύ μΕ έβαλες φωτιά..

 

λαίμαι, φίλως

 

      ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..αχ Μουσταφά, αχ Μουσταφά,

εσύ μΕ έβαλες φωτιά.. ;D

Χαχαχα, στο τσακ ημουν να ποσταρω αυτο το τραγουδι απ'το youtube αλλα ειπα "ασε"... ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε μαγκακος ειμαι ουτε γκουρου και το ξερω.εχω διαθεση να ακουσω την καθε κριτικη και δεν θελω να την πω σε κανεναν. απλως ολα αυτα που ειπα οτι δεν με νοιαζουν (τα οποια ισχυουν και σεβαστο το οτι δεν σας αρεσει το αποτελεσμα) δεν αναιρουν και δεν επηρεαζουν το γεγονος οτι εμενα μου αρεσει πολυ να το ακουω αυτο το πραμα.σκεφτηκα οτι ισως 1 στους 1000 να ειχε την καβλα να ακουσει την μα****α μου παρα την σαπια ηχογραφηση.

 

*οσο για το πιο σοβαρο i'm working on it

 

με πολυ αγαπη.  :-*

 

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου