Προς το περιεχόμενο

the guitar has been ''drinking'' lately tapes


airheads

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω διαθεση να ακουσω την καθε κριτικη και δεν θελω να την πω σε κανεναν.

 

Βασικά, αυτό σου είπε και ο Johnny.T στην πρώτη του απάντηση:

το κομμάτι είναι ένα 40λεπτο τζαμάρισμα, που δε σηκώνει κριτική, γιατί κανείς δε θα κάτσει να το ακούσει ολόκληρο (btw, εσύ, πόσες φορές το έχεις ακούσει ολόκληρο;  ;D )

 

και εσύ τον γείωσες με τη μία, του στυλ "δε με νοιάζει"  ::) (οπότε και φυσιολογικά, σου την είπε, μετά).

 

Αλλά και να το ακούσει, τι να σου γράψει;

"Μου άρεσε εκείνη η φράση στο 21:44. Δούλεψέ την και ίσως βγάλεις ένα χρήσιμο ριφ"

 

Δε βγαίνει άκρη, με αυτόν τον τρόπο.

 

 

 

Επειδή όλοι μας έχουμε παρόμοια τζαμαρίσματα, αυτό που έκανα εγώ, όταν ήθελα να τα ακούσουν φίλοι μου, ήταν να τα κόβω σε parts, που είχαν νόημα και σχετική ακολουθία (και σαφώς μικρότερη διάρκεια).

 

Δεν άκουσα το τζαμάρισμα (και ούτε πρόκειται, λόγω διάρκειας), αλλά επειδή τα clips που ανεβάζεις, κατά καιρούς, συνήθως, συνθετικά, έχουν κάποιο ενδιαφέρον, αν θέλεις, μπορείς να ξεχωρίσεις κάποια parts, που θεωρείς ότι αξίζουν και τα ποστάρεις (σε radio friendly διάρκεια  :P ;D ).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, αυτό σου είπε και ο Johnny.T στην πρώτη του απάντηση:

το κομμάτι είναι ένα 40λεπτο τζαμάρισμα, που δε σηκώνει κριτική, γιατί κανείς δε θα κάτσει να το ακούσει ολόκληρο (btw, εσύ, πόσες φορές το έχεις ακούσει ολόκληρο;  ;D )

 

και εσύ τον γείωσες με τη μία, του στυλ "δε με νοιάζει"  ::) (οπότε και φυσιολογικά, σου την είπε, μετά).

 

Αλλά και να το ακούσει, τι να σου γράψει;

"Μου άρεσε εκείνη η φράση στο 21:44. Δούλεψέ την και ίσως βγάλεις ένα χρήσιμο ριφ"

 

Δε βγαίνει άκρη, με αυτόν τον τρόπο.

 

 

 

Επειδή όλοι μας έχουμε παρόμοια τζαμαρίσματα, αυτό που έκανα εγώ, όταν ήθελα να τα ακούσουν φίλοι μου, ήταν να τα κόβω σε parts, που είχαν νόημα και σχετική ακολουθία (και σαφώς μικρότερη διάρκεια).

 

Δεν άκουσα το τζαμάρισμα (και ούτε πρόκειται, λόγω διάρκειας), αλλά επειδή τα clips που ανεβάζεις, κατά καιρούς, συνήθως, συνθετικά, έχουν κάποιο ενδιαφέρον, αν θέλεις, μπορείς να ξεχωρίσεις κάποια parts, που θεωρείς ότι αξίζουν και τα ποστάρεις (σε radio friendly διάρκεια  :P ;D ).

 

Ακου τα λοιπον και πιο κυριλε και ωραια διατυπωμενα για να μπεις στο νοημα.Ειναι τοσο απλο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου