Προς το περιεχόμενο

Άρδας... Πρόγραμμα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά είδα το πρόγραμμα του Φεστιβάλ του Άρδα και έφριξα! (Για όσους δεν το έχουν δει η σελίδα είναι αυτή: http://www.ardas.gr/2008/program.html). Πίστευα πως το φεστιβάλ είχε υψηλά στάνταρ, όσον αφορά τις μουσικές εκδηλώσεις, αλλά απ'ότι φαίνεται το μετατρέψανε και αυτό σε ελληνική πιστα...Πέρσυ ήταν ο θεός Παπακωνσταντίνου και φέτος είναι η εμπορικότατη Βανδή!  :(

 

Τελικά έχουν δίκιο αυτοί που λένε "Κάθε πέρσυ και καλύτερα" για τον Άρδα...

 

Ποιά είναι η άποψή σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε AlarV,όντως..κάθε πέρσυ και καλύτερα για το φεστιβάλ του άρδα-απο τότε που άρχισα να πηγαίνω (πρίν απο 7,8 χρόνια ) είχε πάρει την κατιούσα αλλά...όχι και έτσι ρε παιδιά!!!!την Βανδή..?!?!?!?ΤΗΝ ΒΑΝΔΗ..?!?!?!?!?

Ασε που απο τότε που η οργάνωση άρχισε να γίνεται μέσω αθήνας,πολύ απλά...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ!!!!!

Τελευταία φορά ανέβηκα στον άρδα πριν απο 2 χρόνια,που παίζαμε με μία μπάντα και ειλικρινά ηταν το χειρότερο φεστιβάλ που είχαμε συναντήσει-απο άποψη οργάνωσης,ήχου,διοργανωτών και κυρίως κατασκηνωτών (οι 9 στους 10 ηταν απο τα γύρω χωριά και.....'χαίρονταν' που έβλεπαν κόσμο!)Μην παρεξεγηθώ,και εγώ όπως όλοι μας απο χωριό είμαι-νομίζω οτι καταλαβαίνετε τι θέλω να πώ!

Το θέμα είναι οτι το φεστιβάλ του άρδα έχει ΠΕΘΑΝΕΙ....ή για να είμαι πιο ακριβής......το ΠΕΘΑΝΑΝΕ!!!!!!

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου