Προς το περιεχόμενο

avpap


Anonymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον θα πρέπει να ψάξεις σε κάποιο περιοδικό Hi-End τεχνολογίας μουσικής και ηχητικών μέσων,εννοείται ξενόγλωσσο (προσανατολίσου σε αγγλικό ή αμερικανικό τύπο).Πάντως,δε νομίζω να υπάρχει τέτοια εφαρμογή για χρήση όχι επαγγελματική και εξάλλου,το DVD-Audio δεν είναι ακόμα σε ώριμο στάδιο ως μέσο,οπότε ένα τέτοιο πρόγραμμα θα αποδειχθεί πολύ λίγο σε μερικούς μήνες το πολύ.Σου συνιστώ να παρακολουθείς από κοντά τις εξελίξεις στο θέμα αφού σε ενδιαφέρει τόσο και μόλις καταλήξουν οι εταιρίες σε κάτι στάνταρ και σίγουρο,τότε μπορείς με μεγαλύτερη ευκολία να καλύψεις τις ανάγκες σου.Ελπίζω να βοήθησα όσο γίνεται! :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Avpap, μόλις πήρε τ' αυτί μου ότι έβγαλε η Pinnacle μερικές νέες εφαρμογές για κάψιμο DVD που υποστηρίζουν πάρα πολλά formats. Δεν χάνεις κάτι να τσεκάρεις το site της εταιρίας. Αν βρεις κάτι, πες το και σε μένα, έχω περιέργεια.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου