Προς το περιεχόμενο

Noiz forum και ώρα GMT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει τελευταία στο NOIZ (εκτός αν είναι λάθος οι ρυθμίσεις μου...) και όλα τα posts τα βλέπω με λάθος ώρα (1 ώρα πίσω)!!!

Είναι κάποια ρύθμιση που πρέπει να κάνει ο yameth (ίσως να μην άλλαξε την ώρα του ΝΟΙΖ σε θερινή), κάποια βλακεία μου, ή ταξιδεύω στο μέλλον γρήγορα και δεν το κατάλαβα ???

 

ΥΓ Αν είναι το πρώτο, μετά χαράς να διαγραφεί το post μου από κάποιον moderator, μετά τη διόρθωση της ώρας

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι παίζει με το site, γιατί κι εγώ τις ρυθμήσεις τις έχω σωστά, gmt +2 ώρες, και είναι μια ώρα πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Υπάρχει το θέμα

 

Forum FAQ το οποίο το φτιάξαμε για να μαζεύονται εκεί όλες αυτές οι απορίες.

 

2. Το συγκεκριμένο πρόβλημα έχει να κάνει με τη θερινή ώρα. Η ώρα Greenwich (GMT) δεν αλλάζει το καλοκαίρι. Δείτε εδώ:

 

Greenwich Mean Time

 

Το καλοκαίρι είμαστε GMT+3

 

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ gerasimos δε το σκέφτηκα να το κάνω post εκει! Sorry :?

Σεχτικά με το GMT+3: θα πρέπει εμείς οι users να αλλάζουμε το GMT καθε φορά που αλλάζει η ώρα? Δηλαδή αν κάποιος το ξεχάσει τι γίνεται?

Εννοώ ότι ίσως θα ήταν καλύτερα να γίνεται μια διόρθωση από εσάς (πιθανόν manually) έτσι ώστε να μην ασχολείτει ο καθένας ξεχωριστά 2 φορές το χρόνο να αλλάζει την ώρα...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου