Προς το περιεχόμενο

Συμβατοτητα E-MU 0202 USB με Windows 7


Stinky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις αν η E-MU 0202 usb ειναι συμβατη με Windows Vista και Windows 7?

Σκεφτομαι να αγορασω μια, αλλα θελω να ειμαι σιγουρος. Προς το παρον χρησιμοποιω Vista αλλα σκεφτομαι να αναβαθμισω σε 7

 

Στο σιτε της E-MU http://www.emu.com/products/product.asp?category=610&subcategory=611&product=15186&nav=technicalSpecifications

αναφερει : Microsoft® Windows® XP (SP 2 or greater) or Windows XP x64.

 

Μπορει καποιος να βοηθησει?

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι είναι, την έχω εγώ σε vista..μια χαρά παίζει! και σε 7 δν νομίζω να έχει πρόβλημα!τίμιο και ακιόπιστο μηχανηματάκι για τα λεφτά του! με guitar rig, amplitube και nuendo τα έχει βγάλει τα λεφτά του!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε ! Εχω και εγω μια καρτα της EMU την 1616pci. Απο οτι ειδα στο site της εταιριας δεν εχουν βγαλει drivers για Windows 7. Ωστοσο αναφερουν οτι οι drivers για Vista δουλευουν μια χαρα στα windows 7. Μπες στο site και ψαξε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK! Ευχαριστω πολυ παιδες! Την εκλεισα απο εναν συμφορουμιτη.

Γενικα δεν την εχω ψαξει με το ποσο καλες ειναι, γενικα διαβασα καλουτσικα reviews, και προοριζεται για διασκεδαση, κανα jamaki και αλλα τετοια :P

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου