Προς το περιεχόμενο

Που μπορω να βρισκω tabs για ελληνικα κομματια;


iconn6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι μου.Η ερωτηση που εχω να κανω ειναι που μπορω να βρισκω tabs για ελληνικα (κυριως ροκ κομματια).Ξερω πολλα site οπως το www.songsterr.com www.911tabs.com κτλ οπως και το www.kithara.vu ομως εκει εχει περισσοτερες συνχωρδιες παρα tabs. Θα με βοηθουσατε παρα πολυ γιατι θελω να τ αβρισκω για την μπαντα μου που παιζει ελληνικα ροκ κομματια!Σας ευχαριστω πολυ ^^ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ενα ελληνικο site που μπορεις να βρεις κομματια σε Guitar Pro. Λεγεται greek rock tabs και εχει μερικα κομματια, αλλα για πολυ ψαγμενα δεν νομιζω να βρεις κατι... Δοκιμασε το ομως θα βρεις σιγουρα καποια πραγματα! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ενα ελληνικο site που μπορεις να βρεις κομματια σε Guitar Pro. Λεγεται greek rock tabs και εχει μερικα κομματια, αλλα για πολυ ψαγμενα δεν νομιζω να βρεις κατι... Δοκιμασε το ομως θα βρεις σιγουρα καποια πραγματα! ;D

 

Δυστυχώς δε λειτουργεί πλέον λόγω δικαιωμάτων των τραγουδιών... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα προλαβει και ειχα κατεβασει τα περισσοτερα ταμπς που ειχαν ανεβασει! Αμα θες καποιο συγκεκριμενο κομματι πες μου μπας και το εχω...

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως το greek rock tabs ηταν απ τα καλυτερα site! Αν κ δεν πολυκαταλαβα τι παιχτηκε με τα πνευματικα δικαιωματα κ εκλεισε,στενοχωρηθηκα πολυ....

Punk Rock means Freedom! ~Kurt Cobain~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το greek rock tabs το χρησιμοποιούσαν πολλοί φίλοι μου,και ήταν και σωστά γραμμένα απο οτι είχε πάρει το αυτί μου!Τώρα όσον αφορά ελληνικό ροκ,θα βρεις και καποιες συλλογές σε διάφορα μαγαζιά με μουσικά όργανα(αν κάποιο κομμάτι σε καίει και θες να το βρεις).Τώρα για ξένο ροκ,πουλούνται και μια-μια η παρτιτουρα ή ταμπλατούρα με τιμή απο 0,60 μέχρι 1,20-1,50Ε.Κάνε μια αναζήτηση να βρεις πράααμα!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είχα κατεβάσει από το greekrocktabs.gr σε guitar pro σιδηρόπουλο, τρύπες και ξύλινα σπαθιά, για όποιον ενδιάφερεται, αλλά δεν πρόλαβα ενδελέχεια που ήθελα. Αν έχει κάποιος κ μπορεί να στείλει τον ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου