Προς το περιεχόμενο

Joyo JW-01 wireless guitar/bass system


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθώς κοιτούσα κάποια ασύρματα συστήματα για κιθάρα/μπάσο έπεσα πάνω στο παρακάτω βίντεο:

 

 

Nαι, το συγκεκριμένο ασύρματο είναι της (σχετικά) γνωστής εταιρίας που φτιάχνει και τα πεταλάκια κλπ!

 

Πάμε τώρα στο "ποταπό" θέμα της τιμής --> http://www.ebay.com/sch/i.html?_sop=15&_sacat=See-All-Categories&_from=R40&_nkw=Joyo+JW-01&rt=nc&LH_BIN=1

 

Καλό ε; ;D Για περίπου 70 ευρώ don't tell it even to the priest ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι όπως το δείχνει τ βίντεο μιλάμε για πάρα πολύ καλό μηχάνημα ..... πολύ ενδιαφέρον κ βολικό για λαιβ καταστάσεις να μην μπλέκεις μ καλώδια πάνω στη σκηνή  κτλπ  :D  ....... και σε αυτή τ τιμή!!!! 

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παλιά ένα Sennheiser ακριβό πρπ στα 400€ και ήταν πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...

Αργότερα αγόρασα ένα ΤΒone στα 90€ από το Θωμά και ήταν απλά σκουπίδι....Θολό,μουντό γενικά χάλια ποιότητα στον ήχο...

Τώρα αν κρίνω απ τα πετάλια της Joyo που ήδη έχω αρκετά στη συλλογή μου και έχω μείνει 100% ευχαριστημένος από τη σχέση ποιότητας τιμής μάλλον θα το τσιμπήσω το συγκεκριμένο wireless...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 'μένα το μόνο θέμα που παίζει είναι η σύγκριση μεταξύ καλωδίου και wireless ώστε να δούμε κατά πόσο το wireless προκαλεί tone sucking! Τώρα και να κόβει/προσθέτει ελααααάχιστα μπάσα/μεσαία/πρίμα δεν έγινε και κάτι τραγικό, αυτό διορθώνεται από το eq του rig μας! Aυτά τα ψηφιακά ασύρματα ούτε πρόβλημα με latency έχουν ούτε με παρεμβολές! Kαι αυτό που μου αρέσει είναι πως είναι απίστευτα απλά στη χρήση, χωρίς πολλά πολλά, plug 'n play φάση! Το συγκεκριμένο εκτός από τη φοβερή τιμή έχει και φοβερό μέγεθος! Και αν σε κάποιον τον χαλάει να πετάει ένα μαρκούτσι από το jack της κιθάρας του, μπορεί με ένα καλώδιο-αντάπτορα με θηλυκό και αρσενικό jack και κάνει τη δουλειά του κι έτσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου