Προς το περιεχόμενο

Flight case πεταλιέρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας φίλοι φασαριόζοι!

Θέλω να φτιάξω θήκη βαλίτσα αλουμινίου για την πεταλιέρα μου. Ξέρει κανείς που θα βρω τα υλικά? (λάμες αλουμινίου, γωνίες, καλύματα για γωνίες κλπ)

Βρίσκω από το εξωτερικό και δεν μπορώ να βρω εδώ ΓΤΚΜ.

Θανκς!

 

 

Ars longa, vita brevis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε καλύπτουν οι έτοιμες και πολύ οικονομικές της rockbag ?

μπαινω σφινα στην συζτηση γιατι ψαχνω και εγω κατι τετοιο.εμενα μαλλον δεν με καλυπτου γιατι η πεταλιεα μου εχει διαστασεις 80χ45χ15...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαινω σφινα στην συζτηση γιατι ψαχνω και εγω κατι τετοιο.εμενα μαλλον δεν με καλυπτου γιατι η πεταλιεα μου εχει διαστασεις 80χ45χ15...

όπου κι αν έχω ψάξει για έτοιμες δεν υπάρχει στη διάσταση που με ενδιαφέρει.

καλά μη μου πείτε ότι δεν έχει φτιάξει κανείς βαλίτσα για πετάλια ή για ενισχυτή - καμπίνα?

κάτι σαν αυτόPedaltrainProBig.jpg

Ars longa, vita brevis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλά μη μου πείτε ότι δεν έχει φτιάξει κανείς βαλίτσα για πετάλια ή για ενισχυτή - καμπίνα?

κάτι σαν αυτόPedaltrainProBig.jpg

Δεν ειμαστε οπου του λαχει  ;)

Κατα καιρους εχει αποδειχτει οτι τα "ετοιμα" πραγματα απο εταιριες που ασχολουνται με το καθε τι ειναι πιο οικονομικες απο το να φτιαξεις κατι παρομοιο μονος σου.Τα υλικα για παραδειγμα οι εταιριες τα αγοραζουν πανφθηνα σε σχεση με την τιμη που θα τα αγορασει ενας ιδιωτης.Αυτο επιτυγχανει και χαμηλοτερο κοστος για να μην επεκταθω σε αλλους παραγοντες τυπου "ποιοτητας"  ;)

 

Αλλα για να σου απαντησω και ον τοπικ

Αλουμινια θα βρεις σε αλουμινά.Εξτραδακια για την βαλιτσα σου νομιζω οτι μονο απο εξωτερικο

Δες εδω http://www.banzaieffects.com/ Εχει νομιζω οτιδηποτε θα χρειαστεις

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας φίλοι φασαριόζοι!

Θέλω να φτιάξω θήκη βαλίτσα αλουμινίου για την πεταλιέρα μου. Ξέρει κανείς που θα βρω τα υλικά? (λάμες αλουμινίου, γωνίες, καλύματα για γωνίες κλπ)

Βρίσκω από το εξωτερικό και δεν μπορώ να βρω εδώ ΓΤΚΜ.

Θανκς!

 

Υπηρξε και αυτο το θεματακι απο τα παλια τα χρονια. ισως να ισχυουν οι προτασεις.

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=1013.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έγραψες!!!

ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις βέβαια.

Νομίζω το παραπάνω link είναι μια καλή αρχή. Έχει αυτές τις λάμες που θηλυκώνουν η μία με την άλλη. 

Η πεταλιέρα μου είναι 100x50x12cm για να χωράνε από κάτω τα πολύμπριζα και τα τροφοδοτικά και την έχω φτιάξει με πολύ μεράκι. Είναι ζόρι στη μεταφορά λόγω μεγέθους και βάρους.

Η συγκεκριμένη θήκη που πόσταρα στη φωτο έχει 300 δολλάρια. Ευελπιστώ να φτιάξω τη δική μου παρόμοια με λίγότερα από τα μισά χρήματα. Τζάααααααμι! 8) ;D 

Ars longa, vita brevis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου