Προς το περιεχόμενο

Είναι το Thomann safe?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΑ ΚΕΦΑΛΗ ΑΠΟ ΤΗΟΜΑΝΝ ΜΕ VIZA SILVERSTAR (ΑΓΡΟΤΙΚΗ) ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΜΑΙΛ ΣΕ GREEKLISH ΚΑΠΟΙΟΣ GEORGE ANGELOPOYLOS ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ...ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ...ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΗΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΑΡΚΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε George210,

 

Ζητάνε φωτοτυπία της κάρτας και κάποιου πρόσφατου λογ/μου σου, ώστε να διασφαλίσουν ότι είναι όντως δική σου η πιστωτική και δεν έκλεψες πχ το νούμερο μέσω internet. Το ίδιο έγινε και σε μένα, κανένας λόγος ανησυχίας :D

 

Καλή αγορά :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Γιώργος είναι ΕΓΓΥΗΣΗ!!!

Scan-αρε την πιστωτική και κρύψε τα μεσαία νούμερα. Το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να δουν τα πρώτα 4 και τα τελευταία 4 για να επιβεβαιώσουν μεγάλες παραγγελίες (νομίζω άνω των 700 ευρώ...)

;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Γεια χαρά παιδιά ,μπορεί κάποιος να μου πει αν παραγγείλεις κάτι απο Thomann αν σου κόβουν τιμολόγιο..

 

(Ξέρω οτι θα μπορούσα να ρωτήσω τους ίδιους αλλά τετοια ωρα ειναι δύσκολο)

:roll:

χι greeklish, στο forum του NOIZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει έρθει ποτέ εκτός από το χαρτι του ταχυδρομείου κάτι που μοιάζει απόδειξη ή τιμολόγιο , μάλον πρέπει να συνεννοηθείς με τον Γιώργο Αγγελόπουλο για κάτι τέτοιο, και επειδή είναι άλλη Χώρα (ας είναι της Ενωσης) δεν ξέρω τι υσχύει για την Ελληνική Εφορία, αν δηλαδή το κάνουν δεκτό ως έξοδο, (ή χρειάζεται συστηματικές εισαγωγές για να τα δικαιολογούν, δηλαδή να έχεις δηλώσει ότι κάνεις εισαγωγές από συγκεκριμμένα κράτη) θέλει πάντως ψάξιμο :roll:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα δεματα συνοδευονται απο αναλυτικο τιμολογιο/δελτιο αποστολης.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως ποσες μερες κανουν να ερθουν οι παραγγελειες του thomann?

μεχρι την παρασκευη ηταν 7 εργασημες :roll:

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου