Προς το περιεχόμενο

Τι αξίζει να φέρω από Αμερική?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Να είναι καλά το παλικάρι και να τη χαίρεται. Χαλάλι του. Πάντως κούκλα-ξεκούκλα, έτσι κι αλλιώς πέρασε η ΕΣΣΟ της, κι έπρεπε να αποκατασταθεί το κορίτσι. Εξάλλου πάλι θα έρθουν στο προσκήνιο νέες κορασίδες, πιο φρέσκες και πιο δροσερές. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το εψαξα απο περιεργεια  ;D...δημοσιογραφος ειναι και εχει και ενα ανεξαρτητο διαφημιστικο γραφειο...μαλλον θα βγαλει σε ΟΛΗ τη ζωη του οσα βγαζει η Σκαρλετ σε ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ;D  

 

some guys have all the luck....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

some guys have all the luck....

 

Φυσικά, ο άνθρωπος είναι απίστευτα τυχερός, αφού με τέτοια σκατόφατσα ολκής είναι με κάποια σαν την Scarlett. ;D ;D ;D

 

romain-dauriac-bio-photo.jpg?w=330

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα υπαρχουν και χειροτερα...

 

;D

 

ευτυχως οι ανδρες δεν ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να ειναι ομορφοι (αρκει να ειναι ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΙ και ΠΡΟΙΚΙΣΜΕΝΟΙ οπως εγω π.χ.... ;D ;D)...α...και λιγο μπλα-μπλα και ΘΡΑΣΣΟΣ δεν βλαπτουν... ;D

 

xinsrc_422010411083382826638.jpg

 

 

width=600 height=491http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.948036.1318380612!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/alg-monroe-dimaggio-jpg.jpg[/img]

 

Angelina-Jolie-and-Billy-Bob-Thornton.jpg

 

http://dailycaller.com/2012/11/15/out-of-their-league-20-high-profile-ugly-men-who-scored-exponentially-hotter-women/seen-around-lincoln-center-day-7-spring-2013-mercedes-benz-fashion-week/

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Να είναι καλά το παλικάρι και να τη χαίρεται. Χαλάλι του. Πάντως κούκλα-ξεκούκλα, έτσι κι αλλιώς πέρασε η ΕΣΣΟ της, κι έπρεπε να αποκατασταθεί το κορίτσι. Εξάλλου πάλι θα έρθουν στο προσκήνιο νέες κορασίδες, πιο φρέσκες και πιο δροσερές. ;D

Αφτά ίνε.

Τελειώσαμε με τις παιδούκλες που ζουν ανάμεσά μας και περιμένουμε φρέσκο μπούτι από Hollywood μπας και κορεσθεί η ακόλαστη όρεξη και ικανότητά μας.

 

Δεν θα πω ότι δεν τρελλαίνομαι για Johanson (γιατί όντως δεν τρελλαίνομαι) καθότι βαριέμαι τα "τιλερεσύ", "ρεδεπασκαλά" και τα λοιπά και τα λιμά.....

 

Αλήθεια ξέρει κανείς τι τελωνείο πληρώνεις άμα εισάγεις Ελλάδα μια Johanson ?

Θέλω για κάτι παραπλήσιο που βρήκα (θέλει άλλο μανίκι αλλά θα της το ρίξω εγώ) αλλά αν και την USPS τη βολεύω, με σταματάει η αξία της.

Άμα πάρω μαζί μου κανα μπάζο και γυρίσω με αυτή παρέα και πω ότι είναι η ίδια, θα το καταλάβουν οι τελωνειακοί;

Τι θήκη προτείνετε για 28άρα (τζιτζί θα τη πάρω αλλά θα την ρελικιάσω σπίτι) για μέσα στη καμπίνα του αεροπλάνου;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τζιτζί θα τη πάρω αλλά θα την ρελικιάσω σπίτι...

 

  ;D ;D ;D

και οταν με το καλο την τελικιασεις βγαλτην στο σφυρι στο smart.noiz.gr  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφτά ίνε.

Τελειώσαμε με τις παιδούκλες που ζουν ανάμεσά μας και περιμένουμε φρέσκο μπούτι από Hollywood μπας και κορεσθεί η ακόλαστη όρεξη και ικανότητά μας.

 

Δεν θα πω ότι δεν τρελλαίνομαι για Johanson (γιατί όντως δεν τρελλαίνομαι) καθότι βαριέμαι τα "τιλερεσύ", "ρεδεπασκαλά" και τα λοιπά και τα λιμά.....

 

Αλήθεια ξέρει κανείς τι τελωνείο πληρώνεις άμα εισάγεις Ελλάδα μια Johanson ?

Θέλω για κάτι παραπλήσιο που βρήκα (θέλει άλλο μανίκι αλλά θα της το ρίξω εγώ) αλλά αν και την USPS τη βολεύω, με σταματάει η αξία της.

Άμα πάρω μαζί μου κανα μπάζο και γυρίσω με αυτή παρέα και πω ότι είναι η ίδια, θα το καταλάβουν οι τελωνειακοί;

Τι θήκη προτείνετε για 28άρα (τζιτζί θα τη πάρω αλλά θα την ρελικιάσω σπίτι) για μέσα στη καμπίνα του αεροπλάνου;

 

KARALOL. Ωραίο το «ρελικιάσω», κάτσε να το σημειώσω. ;D

 

Πάντως όσον αφορά τη Σκάρλετ, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα που λένε. Άσε που η εμπειρία έχει αποδείξει περίτρανα ότι για καθεμία χολυγουντιανή "Σκάρλετ" που προμοτάρουν τα μίντια, πάντα υπάρχουν τουλάχιστον 10 next-door κορίτσια αντίστοιχης (ή ανώτερης) ομορφιάς εκεί έξω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KARALOL. Ωραίο το «ρελικιάσω», κάτσε να το σημειώσω. ;D

 

Πάντως όσον αφορά τη Σκάρλετ, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα που λένε. Άσε που η εμπειρία έχει αποδείξει περίτρανα ότι για καθεμία χολυγουντιανή "Σκάρλετ" που προμοτάρουν τα μίντια, πάντα υπάρχουν τουλάχιστον 10 next-door κορίτσια αντίστοιχης (ή ανώτερης) ομορφιάς εκεί έξω. ;)

 

H Σκάρλετ υποδήθηκε μία εκπληκτική (από κάθε άποψη) φιλενάδα στο "Χαμένοι στη Μετάφραση". Νομίζω ότι όλοι είμαστε ερωτευμένοι με εκείνο το φανταστικό χαρακτήρα, όχι με την ίδια.

 

Το λες και επιτυχία.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι όλοι είμαστε ερωτευμένοι με εκείνο το φανταστικό χαρακτήρα, όχι με την ίδια.

 

Να σου πω την αληθεια..εχεις  δικιο...

 

Τα ειχα παλια μαζι της (τα φτιαξαμε λιγους μηνες μετα τη ταινια) και μετα απο κανα χρονο τη βαρεθηκα...ασε που ηταν και λιγο παχουλη....

 

Αν δε με πιστευεις εχω και φωτο απο τοτε που ειμασταν μαζι σε μια παραλια στο ΣΟΥΝΙΟ

 

scarlett+johannsson+by+Annie+Leibovitz.jpg  

 

(στη συγκεκριμενη φωτο εχω πεταχτει να παρω τσιγαρα)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου