Προς το περιεχόμενο

Πρώτη προσωπικη ηλεκτρονική δουλειά. The union-deadlines


bulk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Well done bulk !!

Πολύ καλή δουλειά και εύχομαι να μην ειναι η τελευταία

 

Προσωπικά μου άρεσε πιο πολύ απο το 20 και κάτω ,χωρίς να σημαίνει ότι το υπόλοιπο υστερεί.

 

Θα είχε ενδιαφέρον να συζητήσουμε το τι χρησιμοποίησες, τον τροπο παραγωγής κτλ

 

Πάλι μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ καλό.

 

Ειναι ΠΑΡΑ πολυ καλο.

Ειναι υπέροχο

Ειναι αριστουργηματικό, Atreu

Δεν το χορταίνεις....

 

Πραγματικά, αισθάνομαι ανάξιος να το σχολιάσω, bulk... τι εχεις φτιάξει ρε μεγάλε...

Respect (huge),

λαιμαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν και δεν ακούω καθόλου αυτό το είδος μουσικής, μου άρεσε σαν χαλί για να πιω ήρεμα το καφεδάκι μου.

 

Πολύ καλή δουλειά φίλε! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τα καλά σας λογία ...το εννοω φίλοι και γνωστοί δεν εκφράστηκαν με τόση χαρά.Χρησιμοποιησα το reason propellerheads για όλοι αυτήν τη δουλειά.

Αρμονία,αντίστιξη και ηχοληψία μια δόση απο το καθένα καθώς και τις εμπειρίες απο αρκετα χρονια με μπαντες.

Ο εξοπλισμός μου ειναι πενιχρός.

Ψαχνόμουν με το reason απο το 2005 στο χαλαρό αρχικα, το ειχα σαν βοηθό στα jam με  το μπασσο και αφου ωρίμασαν όλα το έβγαλα.

Σιγουρα θα βγαλω και αλλα πράματα ακόμα και ας μην αναβαθμιστώ με εξοπλισμό γιατι πιστεύω οτι τα τεχνικά δεν πρεπει να μας γειώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν και δεν ακούω καθόλου αυτό το είδος μουσικής, μου άρεσε σαν χαλί για να πιω ήρεμα το καφεδάκι μου.

 

Πολύ καλή δουλειά φίλε! 8)

 

Η αλήθεια ειναι πως αρχικά έβαλα χαμηλά την μπάλα και το αντιμετωπισα σαν "χαλι" η σαν cinematic καθότι ειμαι μπασιστας και δεν ειχα η δεν μπορούσα να εχω σολιστικα οργανα και θέματα .

Γενικα ειμαι παιδί του riff και της μελωδίας και αυτο παίζει αρκετά στον δισκο.

Η δουλειά ειναι μια ανεξάρτητη παράγωγη σε ολους τους τομείς  η βοήθεια σας στην προβολή του ΠΟΛΙΤΙΜΗ!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική δουλειά ,συγχαρητήρια όχι μόνο για τα Ελληνικά δεδομένα ,είμαι ενθουσιασμένος .

Το αγόραζα και το έβαζα δίπλα στα αγαπημένα μου cd των Orbital .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βρισκω στο bandcamp,κακως!(το θελω ...και σε flac)

Ενα μεγαλο μπραβο φιλε bulk!

 

 

Εχω κλείσει τα αυτια μου στο bandcamp να σου πω την αλήθεια δεν ξερω σχεδον τιποτα για αυτο.

Αυτο που ξερω ειναι οτι θελω να αρχίσω να το διαθετω με καποιο αντίτιμο σιγα σιγα και να το προσφέρω δωρεαν στον κόσμο οποτε θέλω εγώ.

Αμα θες μου λες για το bandcamp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου