Προς το περιεχόμενο

Monika


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Ομολογώ ότι όποτε άκουγα το όνομα Μονικά, με ενοχλούσε κάπως. Ο σνομπ μέσα μου έλεγε "Μα καλά... Και στο Ηρώδειο, ΚΑΙ στο Ωνάσειο, ΚΑΙ παντού ρε γαμώτο? (Γιατί όχι εγώ?)"

 

Έλα που όμως μέσω facebook έπεσα σε ένα βίντεο της και τελικά άκουσε και μερικά άλλα και μου άρεσε πολύ...

 

Παραθέτω δύο βίντεο από τη συναυλία της στη στέγη γραμμάτων και τεχνών.

 

 

και

 

 

Και το βίντεο από ΤΟ NPR!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

κάποιες μελωδίες της με είχαν κερδίσει άμεσα και περιλήφθηκαν για καιρό στην playlist μου...

 

κάποτε όμως έκανα το λάθος  και πήγα να την δω live...

οϊμέ... αποκαθήλωσις εις την οδόν των "πρασίνων"... ειδικά οι ερμηνείες της εις την ελληνικήν έβριθαν κακοποιημένων τονικά φράσεων (χωρίς κάποια ιδιαίτερη τεχνική δυσκολία να τις προκαλεί)... κρίμα διότι δεν είναι δα και "Μητροπάνος" να της συγχωρούνται ελαφρά τη καρδία...  ;) ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιες μελωδίες της με είχαν κερδίσει άμεσα και περιλήφθηκαν για καιρό στην playlist μου...

 

κάποτε όμως έκανα το λάθος  και πήγα να την δω live...

οϊμέ... αποκαθήλωσις εις την οδόν των "πρασίνων"... ειδικά οι ερμηνείες της εις την ελληνικήν έβριθαν κακοποιημένων τονικά φράσεων (χωρίς κάποια ιδιαίτερη τεχνική δυσκολία να τις προκαλεί)... κρίμα διότι δεν είναι δα και "Μητροπάνος" να της συγχωρούνται ελαφρά τη καρδία...  ;) ;D

 

πηγαινε να δεις και τη στικούδη και μετά σου εγγυώμαι οτι θα την λατρεψεις καθολικά

χαχαχαχαχαχχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

πηγαινε να δεις και τη στικούδη και μετά σου εγγυώμαι οτι θα την λατρεψεις καθολικά

χαχαχαχαχαχχα

 

Κωστάκη(δες), αν πήγες στη Στικούδη  και χρησιμοποίησες την "ακοή" αντί της "όρασης" ε τότε θα λατρέψω εσένα... και μάλιστα ειδικά...

χα χα χα και λοιπά...  8)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Npap, ο λογος που λατρευουμε τη Στικουδη ειναι γιατι, ενω ειναι αντικειμενικα ωραια γυναικα, διαθετει και φωναρα. Πολυ ταλαντουχο πλασμα daydream.gifdate.gif

(εχει πολλα ταλαντα που θα'λεγε κι ο Αστεριξ ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα διότι δεν είναι δα και "Μητροπάνος"  ;) ;D

Ο Θ. Παπακωνσταντίνου πιστεύω κερδίζει σε αυτόν τον τομέα χαλαρά  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου