Προς το περιεχόμενο

Igano Kabamaru Opening - Metal Cover (Circus Game - Sugar) | SVR

Από Stratos VR, 15/11/2020
  • 703 views
  • 5 comments

Εντάξει, αυτή τη φορά είπα να κάνω κάτι εντελώς διαφορετικό για το τελευταίο μου cover. Έτσι έδωσα μια "metal πινελιά" στο intro ενός από τα πιο αγαπημένα μου anime όταν ήμουν μικρός, του τεράστιου Kabamaru.
Ελπίζω να σας αρέσει η διασκευή, όπως πάντα θα χαρώ να δω σχόλια και παρατηρήσεις. Cheers

  • Like 4

Πρόταση

Σχόλια

Το πιο προχωρημένο παιδικό με την πιο καταπληκτική μεταγλώτιση στον γαλαξία, οι φωνές με στοιχειώνουν ακόμα, είσαι μάγκας μερακλής, μεγάλη αγάπη ο καμπαμαρού 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
1 ώρα πριν, gutter είπε

Το πιο προχωρημένο παιδικό με την πιο καταπληκτική μεταγλώτιση στον γαλαξία, οι φωνές με στοιχειώνουν ακόμα, είσαι μάγκας μερακλής, μεγάλη αγάπη ο καμπαμαρού 

 

Ευχαριστώ που το τσέκαρες. Ο Καπαμαρού όντως τεράστια αγάπη. Οι VHS είχαν πάρει φωτιά από το παίξε - ξαναπαίξε 🙂

Η διασκευή ήταν ένα από τα πράγματα που εδώ κάτι χρόνια λέω να κάνω, αλλά ποτέ δεν το έπαιρνα απόφαση. Τελικά ήρθε και αυτή η ώρα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Ο Ιγκάνο ήταν τεράστια αγάπη όταν ήμασταν μικροί! Ειδικά αυτό το μουσικό κομμάτι ήταν και είναι εκπληκτικό. Το cover είναι εξαίσιο, συγχαρητήρια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
1 ώρα πριν, axtarmas είπε

Ο Ιγκάνο ήταν τεράστια αγάπη όταν ήμασταν μικροί! Ειδικά αυτό το μουσικό κομμάτι ήταν και είναι εκπληκτικό. Το cover είναι εξαίσιο, συγχαρητήρια!

Πραγματικά πιστεύω ότι έχει σημαδέψει μια γενιά αυτό το intro (μαζί φυσικά κι εμένα 😄).

Συνδέστε για να σχολιάσετε


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου