Προς το περιεχόμενο

WHY Did The BEATLES Suddenly Switch To NEW Fenders?

Από dimsonic, 03/12/2021
  • 816 views
  • 9 comments

Πρόταση

Σχόλια



Η πλέον απίστευτη σκηνή που έχω δει από τα teasers στο ΥΤ είναι πάντως η σκηνή που ο Λένον.....βοηθά στο κουβάλημα της καμπίνας Leslie τον τεχνικό του...

 

Επιστημονική φαντασία φυσικά για οποιονδήποτε τωρινό....αστέρα που ούτε την κιθάρα του δεν καταδέχεται πλέον να κουρδιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
11 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Η πλέον απίστευτη σκηνή που έχω δει από τα teasers στο ΥΤ είναι πάντως η σκηνή που ο Λένον.....βοηθά στο κουβάλημα της καμπίνας Leslie τον τεχνικό του...

 

Επιστημονική φαντασία φυσικά για οποιονδήποτε τωρινό....αστέρα που ούτε την κιθάρα του δεν καταδέχεται πλέον να κουρδιζει....

να ήταν ο μόνος?

Κι ο Martin κουβαλάει το B3 κι ο Glyn με τα απίστευτα σακάκια του (ολόκληρο κεφάλαιο μόνο αυτά). Και φυσικά πρωτοπορία στον ήχο ο George με το Leslie

από την άλλη το τι ΤΣΙΓΑΡΟ έχει αυτή η ταινία δε λέγεται.

Πάει σύννεφο.

Όλοι (μα όλοι) ανεξαιρέτως καπνίζουν. Συνέχεια. Και κάθε τόσο διάλειμμα για ciggy και φυσικά τσάι και φρυγανιές

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
2 ώρες πριν, dimsonic είπε

Όλοι (μα όλοι) ανεξαιρέτως καπνίζουν. Συνέχεια

 

Eτσι ήτανε τα χρόνια τα παλιά, εγώ θυμάμαι την ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ μου την ώρα που με εξέταζε να φουμαρει Sante άφιλτρο (μου άρεσε το πακέτο για αυτό το θυμάμαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Moderator
3 ώρες πριν, dimsonic είπε

από την άλλη το τι ΤΣΙΓΑΡΟ έχει αυτή η ταινία δε λέγεται.

Πάει σύννεφο.

Όλοι (μα όλοι) ανεξαιρέτως καπνίζουν. Συνέχεια. Και κάθε τόσο διάλειμμα για ciggy και φυσικά τσάι και φρυγανιές

Δες τη τώρα λοιπόν πριν την κατεβάσουν,

Στις καινούργιες ταινίες είναι banned το κάπνισμα (εκτός αν είναι απαραίτητο στη σκηνή για ιστορικούς λόγους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου