Η πρώτη ιδέα για το συγκεκριμένο κομμάτι ήρθε το 1997, η τελική ηχογράφηση που ακούμε είναι του 2015.
Live εκτέλεση με Korg Triton Le & Alesis QS7, stereo ηχογράφηση κατευθείαν στο Wavelab.
Η πρώτη ιδέα για το συγκεκριμένο κομμάτι ήρθε το 1997, η τελική ηχογράφηση που ακούμε είναι του 2015.
Live εκτέλεση με Korg Triton Le & Alesis QS7, stereo ηχογράφηση κατευθείαν στο Wavelab.
Σε μια περίοδο αφόρητης ζέστης και παρατεταμένης θερμικής καταπόνησης που εξαντλεί και τρελαίνει🤪, ο μεγάλος καλλιτέχνης, ο Άρχοντας του Variphrase, ο Master of VST's , εμπνευσμένος από ανάλογες συζητήσεις της παρέας του ένδοξου forum μας, σκοτώνει πάλι το MONTAGE🫠, αυτή τη φορά όμως με ένα κομμάτι δουλεμένο, επεξεργασμένο παραγωγικά με τη θέρμη, τον ζεστό αναλογικό ήχο του βινυλίου🤣 Δε συνηθίζω να γράφω σε αυτό το είδος αν και μου αρέσει και το ακούω και είναι σύνηθες είδος μελέτης
Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου