![](https://www.noiz.gr/uploads/monthly_2023_11/Fiendandflower.thumb.jpg.9abd280b8a2e1e989742243fc3672839.jpg)
Αποχαιρετιστήριο κομμάτι. O τίτλος αφορά το συγκεκριμένο πρόσωπο που ενέπνευσε τη δημιουργία του. Ηχογράφηση του 2021. Η ενορχήστρωση είναι στο γνωστό στυλ μου πάνω-κάτω: TB-303 & TR-808 απο το Rebirth (ναι, το έχω ακόμα και το χρησιμοποιώ τακτικά) και ποικιλία ήχων απο το Deepmind12 και το Novation X station, σε 8κάναλο session στο Adobe Audition. Συμπεριλήφθηκε στο άλμπουμ "Majestic solitude" που υπάρχει ολόκληρο στο κανάλι μου στο γιουτούμπιον. Enjoy.