![](https://www.noiz.gr/uploads/set_resources_13/84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_pattern.png)
SibLt
-
Αναρτήσεις
258 -
Μέλος από
-
Τελευταία επίσκεψη
Τύπος περιεχομένου
Προφίλ
Forum
Ημερολόγιο
Άρθρα
Music
Νέα
Competition Kom12
Lockdown
Videos
Store
Αναρτήσεις από SibLt
-
-
10 λεπτά πριν, trolley είπε
Εκείνα τα χρόνια ήμουν ερωτευμένος με μία συμμαθήτρια και είχα ανακαλύψει το εν' λόγω άσμα το οποίο πρέπει να το άκουσα 3.000.000 φορές. Δεν θα πατήσω play γιατί είναι ενοχλητική η ανάμνησις.
Κύριε trolley,
ορίστε και ένα επί της αναμνήσεώς σας για τη συμμαθήτριά σας
-
1
-
-
29 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε
Αυτά τα ρεύματα υπάρχουν στα νότια παράλια, και σε τραβάνε μέσα με πολύ ύπουλο τρόπο, ακόμα και σε καλή θάλασσα. Θέλει προσοχή.
Προς Σίβα και Λισταρο έχει πολύ ποιοτικό φαγητό, γενικότερα. Όπως και σε όλη την ευρύτερη περιοχή.
Ολη η Κρήτη έχει φοβερό σπιτικό φαγητό - έχω δουλέψει, ως φοιτητής, μια βδομάδα στον τρύγο κοντά στο Ηράκλειο, και η αφεντικίνα είτε μαγείρευε στο σπίτι, είτε στο αμπέλι έφτιαχνε αριστουργήματα
-
1
-
-
3 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε
Στις Μοίρες μένω.
Μοίρες ε?
Δύο πράγματα για τα μέρη σου -
Στα Μάταλα κόντεψα να πνιγώ από το ρεύμα που με τράβαγε προς τα μέσα. Μπήκα στη θάλασσα μία φορά εκεί και μετά δεν το ξαναέκανα
Παλιά όταν πηγαίναμε προς τα κει τρώγαμε το μεσημέρι φανταστικό σπιτικό φαγητό στον Λίσταρο, στο ξα σου (δεν ξέρω τι θα πει). Έχω την εντύπωση ότι πλέον έχουν κρατήσει μόνο τα δωμάτια και όχι το εστιατόρια.
-
1
-
-
1 ώρα πριν, LK είπε
τι θα κάνεις το βράδυ ... και που το σκέφτηκα , κουράστηκα.
Κάτι θα βρεθεί να κάνουμε το βράδυ - μου φαίνεσαι καλό δόλωμα για τις τσούπες
-
1
-
-
-
Είσαι ΠΟΙΗΤΗΣ!
-
3 λεπτά πριν, sultan of string είπε
τιποτα μαλλον δικο΄΄ι σας κώδικες
Ο σιγαρέτος είναι ένα παλιό μέλος, @cigaret13, βόρειος φίλος, ωραίος κιθαρίστας που πλέον δεν γράφει
Σε αυτόν το αφιέρωσα νέε φίλε - να είσαι καλά
-
1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε
του αρέσει και ο Παράγκας
Πολύ αρχικό στάδιο Δημήτρη
Για να δούμε πως θα πάει
-
2 ώρες πριν, sultan of string είπε
???
Τι ???
-
45 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε
Είχα πάει το 99 με τη ''συχωρεμένη΄΄ μόλις έφτασα εκεί που φαίνεται να ξεκινάει το οβίνδεό σου και είδα από κάτω τα μιλιούνια, της ήπια, εγώ εκεί με χιλιάδες τουριστανούς, δεν πάω , αλλά τελικά επικράτησε το δικό της, τελικά δεν χρειάστηκα και αντηλιακό, γιατί η θάλασσα ήταν αντηλιακό με ολίγον από θάλασσα. Προτιμώ τη Παραγκα στη Μύκονο που μου ανήκει κιόλας και τους πετάω όξω όλους, όποτε θέλω να βουτήξω
Κύριε Παράγκα,
σας ξέρουμε
Όλον τον χρόνο κρουαζιέρες Μύκονο και Σαντορίνη, Ρόδο και Κάρπαθο, κλπ κλπ και το καλοκαίρι διακοπές στη Ροδόπη - έχουμε χρόνια στο φόρουμ - δεν είμαστε χθεσινοί
Για εμένα τώρα - δεν έχω ακόμα κανονίσει τίποτε - βασικά ψάχνω εδώ και τρεις μήνες να βρω γυναίκα - το να τρέχω στα νησιά μπακούρης δε λέει - δεν είμαι ομορφόπαιδο όπως ο cos αλλά κάτι μου λέει ότι όλα θα πάνε καλά
-
6 λεπτά πριν, Superfunk είπε
Ειμαι τωρα διακοπες στην Ιαπωνια οικογενειακΟς μεχρι τελος Ιουλιου , μετα θα παω 5-6 μερες στο χωριο μου (Βερολινο) τον Αυγουστο solo να αραξω με τα local φιλαρακια μου αλλα βασικα Αθηνα θα ειμαι που ειναι χαρμα τον Αυγουστο, και κατα Σεπτεμβρη θα την κανω για καμμια 10αρια μερες Κυκλαδες οπως καθε χρονο, ο μικρος θα παρκαρει με τη συζυγο στην πεθερα στο νησι απο τελος Ιουλη εως τελος Αυγουστου (εγω διακοπες Αυγουστο στην Ελλαδα δεν παω ποτεΣ) .
edit @SibLt τα ΠΟΥΡΑ κσεχασα
Ναι Νικο, σε είδα στο θέμα με τα Ramen
O μικρός κούκλος - να τον χαίρεστε (πότε μεγάλωσε τόσο?) - αλλά και ο μπαμπάς ωραίος - very fit
Θυμάμαι κάτι παλιά post σου από Γύθειιο μεριά - επισκέφθηκα τα μέρη μετά από αυτά
Να περνάτε καλά!
-
1
-
-
Εντάξει - μπανάλ
Ομως ήθελα να αφιερώσω κάτι στον σιγαρέτο που δεν γράφει πλέον αλλα μάλλον διαβάζει
Ξέρω ότι του αρέσει ο Neil
-
-
6 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε
Γέμισε ο πλανήτης μεγαλοφυίες...
Ευφάνταστη και αποστομωτική απάντηση -
Και εγώ που έλπιζα ότι θα ανοίξουμε κουβέντα τι θα απογίνω τώρα;
-
1
-
-
5 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε
Σιγά τη μεγαλοφυία. Υπερτιμημένη του κερατά ήταν.
Ωχ, τα νεύρα σου έχεις
Θα περίμενα από έναν εξαιρετικά ευγενή άνθρωπο, όπως αποδεδειγμένα είσαι εσύ περισσότερη, … φτου σου ποια είναι η σωστή λέξη; empathy? για μια μακαρίτισσα
Ακολουθεί το πλέον υπερεκτιμημένο
Το έχουν ακούσει 1.1 δισεκατομμύρια μαλακες
-
2
-
-
1 ώρα πριν, Superfunk είπε
Ποιος την έντυσε έτσι τη θέα;
Τι κρίμα που δεν είχε κανέναν να την προστατεύσει από τη μεγαλοφυία της
Σαμυ, άντε και στα δικά μας-
1
-
-
4 ώρες πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε
Αυτό το αστείο με τους καλούς και κακούς μαγνήτες κάποτε πρέπει να σταματήσει .
Ο κβαντικός είναι μια εξέχουσα προσωπικότητα του φόρουμ.
Σέβομαι τις απόψεις του και εκτιμώ το χιούμορ του (βεβαίως όχι πάντα)
να είναι πάντα καλά του εύχομαι
-
-
-
Συζητάμε λεπτομέρειες σε κάτι που αναπτύσσεται εκθετικά
Έχουμε χαθεί
Μας επαναφέρω
Me
What is the perfect strings gauge set for a telecasterAIThe perfect strings gauge set for a Telecaster can vary depending on personal preference and playing style. However, a common gauge set for a Telecaster is .010-.046. This gauge set offers a good balance between playability and tone. If you prefer a lighter touch, you may consider a lighter gauge set, such as .009-.042. If you prefer a heavier touch or play in lower tunings, you may consider a heavier gauge set, such as .011-.049. Ultimately, it’s important to experiment with different gauges to find what works best for you and your Telecaster.
……….Θα τους πω να προσλάβουν τον @Superfunk γιατί λένε βλακείες-
3
-
1
-
-
Με άλλα λογια, προβλέπεται χοντρή κονόμα για τον @LK
-
1
-
-
MeWho has the commercial rights on lyrics created by AI based on music created by a human individual?AIThe commercial rights on lyrics created by AI based on music created by a human individual would depend on the specific agreements and contracts between the parties involved. In most cases, the human individual who created the music would likely retain the commercial rights to the overall composition, while the AI-generated lyrics would be subject to separate agreements regarding ownership and licensing. It is important for all parties involved to consult with legal professionals and carefully review any contracts or agreements before proceeding with commercial use of the AI-generated lyrics.
-
1
-
-
Ρωτήστε το ΑΙ app - αυτό ξέρει καλύτερα -
-
1
-
-
Imaginary Vacation
@ Περι ανέμων και υδάτων
Δημοσιευμένο · Επεξεργασμένο από SibLt
ΟΚ -
Υπάρχουν τρεις πόλεις στην Ευρώπη που θα πήγαινα ευχαριστα
Η Άσπρη: Το Παρίσι, με τα άσπρα μάρμαρα και τα πράσινα δένδρα στις λεωφόρους. Αν ξέρεις τα κατατόπια μπορείς να φας πιάτα που δεν υπάρχουν πουθενά αλλού. Αν όχι, μια μπαγκέτα και ένα εσπρέσσο με 30 ευρώ κάνουν τη δουλεια το ίδιο καλά
Η γκρίζα: To Λονδίνο. Πολυπολιτισμικό, θέατρα, εκπλητικά μαγαζιά για φαγητό και booz. Δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείς
H κόκκινη. Ρώμη. Ιστορία και μαγεία σε κάθε στενό. Για εραστές
PS. Πολύ exposure μεό λα αυτά - τα ξαναλέμε του χρόνου - να είστε όλοι καλά