Προς το περιεχόμενο

Tim And Pete's Guitar Show, feat. Scott Henderson

Από fusiongtr, 16/03/2019
  • 2.612 views
  • 22 comments

Δείτε το, νομίζω ότι αξίζει τον κόπο.

Λέει πολλά για ηχογραφήσεις, εξοπλισμό, ήχο, τρέμολο, κιθαριστικές τεχνικές στο δεξί, κλπ.

Ο Scott είναι πάντα σταθερή αξία.

  • Like 2

Πρόταση

Σχόλια



Oπως ξες παλικαρι δεν ειναι και πολυ του γουστου μου η μουσικη του,αλλα οι συνεντευξεις του παντα μου αρεσαν.

Λεει πολλα και διαφορα ενδιαφεροντα,νετα σκετα και χωρις φτιασιδωματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Toν ακουω τωρα χαζολογωντας στο σαιτ του.

Ωραιος και απολαυστικος οπως παντα.

Γραφει 20 σολα λεει γιατι αν θες να τον ακουσεις να παιζει σ ...τα,πηγαινε στο λαιβ.

Τι τραβαμε ρε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Γράφει λέει πολλά σόλο όπως να 'ναι, και μετά από καμιά εβδομάδα τα ακούει και ξεκινώντας από το καλύτερο, κάνει editing στα σημεία που είναι καλαμπορτζιές (δεν μπορώ λέει να παίξω κάτι και να είναι όλο σωστό, θα έχει μέσα πολλά σκατά).

Μετά λέει, το ξαναμαθαίνει απ' την αρχή.:classic_ohmy:

 

Αυτά στο studio γιατί θέλει το album να είναι καλό, "όποιος θέλει να ακούσει τις μ@λ@κίες που παίζω ας πάρει το live". :classic_biggrin:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
22 minutes ago, fusiongtr said:

Γράφει λέει πολλά σόλο όπως να 'ναι, και μετά από καμιά εβδομάδα τα ακούει και ξεκινώντας από το καλύτερο, κάνει editing στα σημεία που είναι καλαμπορτζιές (δεν μπορώ λέει να παίξω κάτι και να είναι όλο σωστό, θα έχει μέσα πολλά σκατά).

Μετά λέει, το ξαναμαθαίνει απ' την αρχή.:classic_ohmy:

 

Αυτά στο studio γιατί θέλει το album να είναι καλό, "όποιος θέλει να ακούσει τις μ@λ@κίες που παίζω ας πάρει το live". :classic_biggrin:

αυτό το κάνω και εγώ, αλλά από την δεύτερη φορά. Δυστυχώς το καλύτερο σόλο το έχω κάνει την πρώτη φορά και δεν έχω πατήσει το rec.

 

(παρενθετικά, ΔΕΝ μου αρέσει ο κύριος. Καθόλου. Κάθε τόσο που πάτησα το search στο spotify απογοητεύτηκα μετά από 10 λεπτά. Στην αρχή καλούτσικα ήταν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου