![](https://www.noiz.gr/uploads/monthly_2022_11/greek-2Btv-2Blive.thumb.jpg.b53d552fa1b82165479d3cff59d7b61d.jpg)
Σε στίχους που γράψαμε με τον φίλο μου τον Πίτση.
-
2
Σε στίχους που γράψαμε με τον φίλο μου τον Πίτση.
Δεν υπάρχουν κριτικές προς εμφάνιση.
Σε μια περίοδο αφόρητης ζέστης και παρατεταμένης θερμικής καταπόνησης που εξαντλεί και τρελαίνει🤪, ο μεγάλος καλλιτέχνης, ο Άρχοντας του Variphrase, ο Master of VST's , εμπνευσμένος από ανάλογες συζητήσεις της παρέας του ένδοξου forum μας, σκοτώνει πάλι το MONTAGE🫠, αυτή τη φορά όμως με ένα κομμάτι δουλεμένο, επεξεργασμένο παραγωγικά με τη θέρμη, τον ζεστό αναλογικό ήχο του βινυλίου🤣 Δε συνηθίζω να γράφω σε αυτό το είδος αν και μου αρέσει και το ακούω και είναι σύνηθες είδος μελέτης
Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου