![](https://www.noiz.gr/uploads/monthly_2022_09/BANER.thumb.jpg.cdcc5d38bbf8d44ecce7c41766e74b09.jpg)
Ενα τραγουδι μου για τα παιδιά του noiz ,εναι περiπου στο μουσικο στυλ μου αυτο ειδος. Η φωτ/ φια απο το μακρινο 2009!
-
3
Ενα τραγουδι μου για τα παιδιά του noiz ,εναι περiπου στο μουσικο στυλ μου αυτο ειδος. Η φωτ/ φια απο το μακρινο 2009!
Σε μια περίοδο αφόρητης ζέστης και παρατεταμένης θερμικής καταπόνησης που εξαντλεί και τρελαίνει🤪, ο μεγάλος καλλιτέχνης, ο Άρχοντας του Variphrase, ο Master of VST's , εμπνευσμένος από ανάλογες συζητήσεις της παρέας του ένδοξου forum μας, σκοτώνει πάλι το MONTAGE🫠, αυτή τη φορά όμως με ένα κομμάτι δουλεμένο, επεξεργασμένο παραγωγικά με τη θέρμη, τον ζεστό αναλογικό ήχο του βινυλίου🤣 Δε συνηθίζω να γράφω σε αυτό το είδος αν και μου αρέσει και το ακούω και είναι σύνηθες είδος μελέτης
Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου