![](https://www.noiz.gr/uploads/monthly_2023_10/Springtimevigourblues.thumb.jpeg.ce513eb55ee44861a57e97edcabf3234.jpeg)
Ηχογράφηση του 2012. Rebirth, FL studio, Alesis QS7, Korg Triton.
Κατά βάσιν, αυτοσχεδιαστικό κομμάτι. Γραμμένο σχεδόν live, με κάποια διακοσμητικά overdubs εδώ κι εκεί.
Enjoy.
Ηχογράφηση του 2012. Rebirth, FL studio, Alesis QS7, Korg Triton.
Κατά βάσιν, αυτοσχεδιαστικό κομμάτι. Γραμμένο σχεδόν live, με κάποια διακοσμητικά overdubs εδώ κι εκεί.
Enjoy.
Σε μια περίοδο αφόρητης ζέστης και παρατεταμένης θερμικής καταπόνησης που εξαντλεί και τρελαίνει🤪, ο μεγάλος καλλιτέχνης, ο Άρχοντας του Variphrase, ο Master of VST's , εμπνευσμένος από ανάλογες συζητήσεις της παρέας του ένδοξου forum μας, σκοτώνει πάλι το MONTAGE🫠, αυτή τη φορά όμως με ένα κομμάτι δουλεμένο, επεξεργασμένο παραγωγικά με τη θέρμη, τον ζεστό αναλογικό ήχο του βινυλίου🤣 Δε συνηθίζω να γράφω σε αυτό το είδος αν και μου αρέσει και το ακούω και είναι σύνηθες είδος μελέτης
Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου