Προς το περιεχόμενο

consious life


frank d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία μπάντα εχετε ρε παιδιά ... δεν είναι αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ που θα διάλεγα να ακούσω σπίτι μου (οχι οτι το αποκλείω , απλά , δεν έχω στη ... "δισκοθήκη" μου πολλά κομμάτια ανάλογου ύφους) αλλα σίγουρα σε ενα live σας θα περνούσα πολυ καλά . Φωνή , μπασάκι , κιθάρες ολα σούπερ . Και τα τύμπανα καλά αλλα ο ήχος τους είναι ... πως να το πω ... σαν να κάνεις ολη την μπάντα mp3 σε 320 Kbits και τα τύμπανα σε 128  :) Καλή επιτυχία στην Αθήνα . Θεσσαλονίκη πού και πότε παίζετε ? (Σαλόνικα μένω και εγω)

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικοι.............πολυ καλη φωνη......ωραιο κομματακι......γλυκαναλατο αλλα εξαιρετικο  μπραβο...μου αρεσε πολυ.........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τραγούδι γκρουβάρει ωραία και σε αυτό βοηθάει πολύ το καλοπαιγμένο μπάσο. Λίγο γλυκανάλατο όντως αλλά γενικά υπάρχει δέσιμο και δυνατότητες.

 

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ωραία μπάντα εχετε ρε παιδιά ... δεν είναι αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ που θα διάλεγα να ακούσω σπίτι μου (οχι οτι το αποκλείω , απλά , δεν έχω στη ... "δισκοθήκη" μου πολλά κομμάτια ανάλογου ύφους) αλλα σίγουρα σε ενα live σας θα περνούσα πολυ καλά . Φωνή , μπασάκι , κιθάρες ολα σούπερ . Και τα τύμπανα καλά αλλα ο ήχος τους είναι ... πως να το πω ... σαν να κάνεις ολη την μπάντα mp3 σε 320 Kbits και τα τύμπανα σε 128  :) Καλή επιτυχία στην Αθήνα . Θεσσαλονίκη πού και πότε παίζετε ? (Σαλόνικα μένω και εγω)

χαιρομαστε που σου αρεσε η μπαντα μας, παιξαμε αθηνα κ πηγαμε αρκετα

καλα, για θεσσαλονικη ακομα δεν εχουμε τιποτα γιατι δεν νιωθουμε ετοιμοι ακομα, αθηνα παιξαμε σε φεστιβαλ για 45 λεπτα μονο γι'αυτο κ πηγαμε, οταν ερθει η ωρα

θα ενημερωσουμε  http://www.myspace.com/theu.n.band

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

;)..ηχος και φωνητικα πολυ ομορφα..αλλα λειπει λιγο φαντασια κατ εμε...το ριφ παραμενει στο ιδιο στοιχειο συνεχως.

Καλη μουσικη προσπαθεια.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

γεια σε ολους, ειμαστε φρεσκοι στο νοιζ

καναμε μια αρχη κ εμεις κ θα θελαμε πολυ να ακουσουμε την γνωμη σας,

ελπιζουμε να σας αρεσει οσο κ σε εμας,

 

παρακαλουμε να δωσετε σημασια κ στα λογια γιατι ειμαστε πολυ

υπερηφανοι για αυτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου