Προς το περιεχόμενο

Πλησιαζει η γιορτη μου, τι κιθαρα να παρω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω ειμαι καλο παιδι, και εγω εχω συντομα γενεθλια, μαλιστα υπερεχω του κυριου μπιχλα γιατι ειχα και γιορτη προσφατα και μενουμε και στην ιδια πολη!

εγω τι κερδιζω?

Δωρεάν δοκιμή των Fishman...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

κατι ειναι και αυτο...!!!!

επειδη εισαι τετοια μεγαλη καρδια κερναω ΜΙΑ μπυρα την επομενη φορα!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε Μπίχλα στη θέση σας εγώ θα έπαιρνα γαλακτομπούρεκο σε σχήμα κιθάρας αντί για το κλασσικό στρογγυλό ταψί.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαξε στην ανακυκλωση κυριε μπιχλα. καποιος ειχε κανει καποτε ενα ποστ για καλο γαλακτομπουρεκο αν θυμαμαι καλα!

 

μπορει να κανουν καστομ μοντελα!!!

 

 

 

 

αν εισαι τυχερος, μπορει να μην το τρωει ο Jasemeister και να περισεψει και κανα κομματι!!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι γράφω είναι πραγματικά τελείως φιλικό χωρίς να θέλω κράξω και να δημιουργήσω παρεξηγήσεις-κόντρες. Ειμαί μέλος στο φόρουμ 10 μήνες και μέσα σε αυτούς έχεις αγοράσει-πουλησεί-μεταποιήσει αρκετές κιθάρες και έχεις σκεφτεί να αγοράσεις άλλες τόσες,πράγμα που δείχνει ότι κάτι σε χαλάει στον ήχο σου. Θα μου πεις: "δικαίωμα μου και τι σου πέφτει λόγος εσένα" αλλά ειλικρινά πιστεύω οτί αυτό σε αποσυγκεντρώνει από τον πραγματικό σκοπό που αγοράζουμε κιθάρες δηλαδή να βγάζουμε μουσική. Εννοώ οκ καλή η τεχνική εμπειρία που αποκτάς αλλά όλο αυτο παιχνίδι ψάχνω τον καλό ήχο αλλάζοντας κιθάρες, μαγνήτες και όχι το παίξιμό μου μου φαίνεται καταστροφικό για την νοοτροπία ενός μουσικού,έστω και ερασιτέχνη.

Αυτό που προτείνει ο Marathon είναι πραγματικά ότι καλύτερο, δηλαδή ο φιλικός δανεισμός-ανταλλαγή.

Αυτά είχα να πω και ξαναλέω ότι δεν τα γράφω κακοπροαίρετα.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι τυχερος, μπορει να μην το τρωει ο Jasemeister και να περισεψει και κανα κομματι!!!

 

Που τέτοια τύχη, χθες και σήμερα ξεπάστρεψα 2 εύγεστα κομμάτια.

 

Στη Λάρισα, ανόητοι, φημίζονται για τον χαλβά...

 

Η μεγάλη πυκνότητα του χαλβά οδηγεί σε υπερτονισμό των υψηλών συχνοτήτων και αποφεύγεται.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγάλη πυκνότητα του χαλβά οδηγεί σε υπερτονισμό των υψηλών συχνοτήτων και αποφεύγεται.

Mαχόγκανυ σε γλυκό?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή είσαι καλό παιδί και Κύριος Μπίχλας, και έχεις σύντομα τη γιορτή σου, και επειδή εγώ κατα καιρούς ανεβαίνω Λάρισα (λόγω γιού φοιτητή) θα σου δώσω για κανένα 3-4μηνο αυτή την Xplorer

Σαφως και δεν μπορω να δεχτω κατι τετοιο, ουτε με κολλητων μου οργανα δεν νιωθω

ανετα, ποσο μαλλον με μια ξενη της οποιας μαλιστα ο κατοχος εχει ριξει σοβαρη

δουλεια φτιαχνοντας την μονος του. Ασε που ειναι και bolt-on...

Ό,τι γράφω είναι πραγματικά τελείως φιλικό χωρίς να θέλω κράξω και να δημιουργήσω παρεξηγήσεις-κόντρες. Ειμαί μέλος στο φόρουμ 10 μήνες και μέσα σε αυτούς έχεις αγοράσει-πουλησεί-μεταποιήσει αρκετές κιθάρες και έχεις σκεφτεί να αγοράσεις άλλες τόσες,πράγμα που δείχνει ότι κάτι σε χαλάει στον ήχο σου. Θα μου πεις: "δικαίωμα μου και τι σου πέφτει λόγος εσένα" αλλά ειλικρινά πιστεύω οτί αυτό σε αποσυγκεντρώνει από τον πραγματικό σκοπό που αγοράζουμε κιθάρες δηλαδή να βγάζουμε μουσική. Εννοώ οκ καλή η τεχνική εμπειρία που αποκτάς αλλά όλο αυτο παιχνίδι ψάχνω τον καλό ήχο αλλάζοντας κιθάρες, μαγνήτες και όχι το παίξιμό μου μου φαίνεται καταστροφικό για την νοοτροπία ενός μουσικού,έστω και ερασιτέχνη.

Αυτό που προτείνει ο Marathon είναι πραγματικά ότι καλύτερο, δηλαδή ο φιλικός δανεισμός-ανταλλαγή.

Αυτά είχα να πω και ξαναλέω ότι δεν τα γράφω κακοπροαίρετα.   

Καμια παρεξηγηση φιλε, σε παραπεμπω σε ενα ποστ οπου εξηγω την κατασταση μου :)

http://www.noiz.gr/index.php?topic=170989.msg361285#msg361285

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου