Προς το περιεχόμενο

συμβατοτητα td-3 με vh-11


ARCHAON

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το είχα δοκιμάσει ,οταν ειχα δηλαδή το σετ μου με το vh-11 και εγκέφαλο το td-3,δουλευε κανονικά αν και μερικές φορες έτρωγε κάτι σκαλώματα πάντως τη δουλειά του την  έκανε,βέβαια ο εγκέφαλος ο td-3 δεν έχει δυνατότητες που έχει ο 12,ο 9 και ο 6,όπου μπορείς να κανεις fix το hi-hat και να τροποποιήσεις παραμέτρους που αφορούν το hi-hat.

PICT1634.thumb.JPG.d011bdb50dee0ebe366a3635708051ef.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ σημαντικη η πληροφορια γιατι μου χαλασε το ετσι κι αλλιως ηλιθιο fd-8 και ειμαι ετοιμος να τα χωσω σε εγκεφαλο μονο και μονο για το vh-11 ,αφου για practice με καλυπτει ακομα ο td-3(το υπολοιπο set ειναι custom,πλεγματα ολα)

 

τι εννοεις οταν λες οτι μπορεις να κανεις το hi-hat fix?

ανοιχτο-κλειστο ''ακουει''? δεν ειμαι εξειδικευμενος ακομα, οποτε μιλαω για βασικο παιξιμο  στο hi-hat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοιχτό-κλειστό ακούει κανονικά,απλά οταν λεω fix απο τον εγκέφαλο εννοώ ότι μπορείς να ρυθμίσεις ευαισθησία στο hi-hat και να ρυθμίσεις τη διαδρομή που κάνει από ανοιχτο προς κλειστό και όλες τις επιμέρους παραμέτρους.

 

 

Πάντως κατά τη χρήση που του έκανα δεν είχα κάποιο πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου