Προς το περιεχόμενο

Strats American special vs Deluxe roadhouse


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασε...πηγα και τα ειδα απο ΚΟΝΤΑ.... ;D  (I LOVE Japan)

 

Οντως σε καμμια αλλη χωρα του κοσμου δεν εχω δει περισσοτερες high end κιθαρες (το μισο custom shop εκει παει)

 

Και πως έβγαζες άκρη μ'αυτούς τους ανθρώπους?(οι 9/10 απλά δεν ξέρουν τι εστί Αγγλικά και ο 1/10 τα μιλάει ας πούμε "όμορφα"... ;D)

 

Μήπως ξέρεις...Japan-έζικα? ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και πως έβγαζες άκρη μ'αυτούς τους ανθρώπους?(οι 9/10 απλά δεν ξέρουν τι εστί Αγγλικά και ο 1/10 τα μιλάει ας πούμε "όμορφα"... ;D)

 

Μήπως ξέρεις...Japan-έζικα? ;D

 

Μπα ,κανενα προβλημα ,αν και η συζυγος τα μιλαει τα ιαπωνικα,ειναι τοσο εξυπνοι,οργανωμενοι,ευγενεις και προθυμοι να εξυπηρετησουν που τα πραγματα ειναι απλα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τοσο εξυπνοι,οργανωμενοι,ευγενεις και προθυμοι να εξυπηρετησουν που τα πραγματα ειναι απλα.

 

μου θυμιζεις την Δ.Ο.Υ Κορωπιου....

Θέλω Rory,Jimi,Stevie ray μαζί live!

Τι ζηταω πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

by the way νομιζω οτι τελικα θα παω για την special σε sunburst

βεβαια θα αρχισω το ψαξιμο στην Αθηνα για να δοκιμασω και τα 2 μοντελα και επειδη απο το dv με ενημερωσαν οτι θα την εχουν στο μαγαζι τους (την special) ετοιμη για αποστολη σε περιπου τρεις εβδομαδες θα ενημερωσω τον καθε Ελληνα μαγαζατορα ο οποιος θα την εχει stock οτι προτιθεμαι να την πληρωσω μεχρι 40ευρω παραπανω απο την τιμη του dv.

ελπιζω να βγαλω ακρη στο Ελλαντα και να μη χρειαστει η αναμονη.

Θέλω Rory,Jimi,Stevie ray μαζί live!

Τι ζηταω πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου