Προς το περιεχόμενο

Fender American Special Telecaster new baby to the family


solidstate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλόπαιχτη να είναι , παρόμοιες απόψεις είχα και ´γω για τις tele , μέχρι που έγινα κάτοχος  μιας 52 vintage και άλλαξα εντελώς γνώμη , καψούρα πραγματική  :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw...

Για εμάς που το μαλλάκι μας είναι ακόμα μαύρο... πουλάς τίποτα από την ντουλάπα?  ;D

 

χχααχαχ..Ωραιος..

 

Μεγεια το κιθαρονι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx everybody για τις ευχές σας...

 

γινεται μια και τα ,λειτουργικα απαραδεκτα  Fender/Schaller "F" 70s tuners,χωρανε ακριβως στις τρυπες των μοντερνων ,εμφανισιακα απαραδεκτων,Ping που φοραει τωρα η κιθαρα σου. ;D

 

Τι εννοείς "λειτουργικά απαράδεκτα"? σκεφτόμουνα και για kluson type αλλά δεν νομίζω ότι μπαίνουν, εμφανισιακά της πάνε περισσότερο τα 70s.. το θέμα είναι να βολευουν κιόλας

 

Btw...

Για εμάς που το μαλλάκι μας είναι ακόμα μαύρο... πουλάς τίποτα από την ντουλάπα?  ;D

 

Για το SG που έχω ούτε κουβέντα μιάς και είναι ο πρωτότοκος και αρκετά σπάνιος (limited SG του 94'. Mε έβενο ταστιέρα μόνο σε custom βγαίνουν πλέον..) για αυτήν όμως θα το συζητούσα ...

l_167bd47a00f340269b9cd0c212482820.jpg.b4a973a9a3feb83dbd599eb70ae99abc.jpg

l_6f69af7de8734c2b88f8abcca36adbdc.jpg.11babb40d6616f66ab6067ed5655c4b6.jpg

l_1852629376364850bb9f86aea1ab8330.jpg.f92728fb50186ed2a1d9f9703fa5ab43.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Αν και μετά παο πολύ καιρό...μεγειά σου....είναι κούκλα η κιθάρα σου φίλε μου...εγώ την έχω παραγγείλει απο Thomann εδω και 3 μέρες και δεν βλέπω την ώρα να την παραλάβω...Δεν είμαι και κανενας βιρτουόζος εδω που τα λέμε(ελπίζω να γινω κάποτε) , είναι η πρώτη μου ηλεκτρική κιθαρα ( 5 ακουστικες ) και χαίρομαι που βλεπω ωραια σχολια για την συγκεκριμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μετά παο πολύ καιρό...μεγειά σου....είναι κούκλα η κιθάρα σου φίλε μου...εγώ την έχω παραγγείλει απο Thomann εδω και 3 μέρες και δεν βλέπω την ώρα να την παραλάβω...Δεν είμαι και κανενας βιρτουόζος εδω που τα λέμε(ελπίζω να γινω κάποτε) , είναι η πρώτη μου ηλεκτρική κιθαρα ( 5 ακουστικες ) και χαίρομαι που βλεπω ωραια σχολια για την συγκεκριμένη...

 

μόλις ξέθαψες ένα θέμα 2 χρόνον  :P καλωσόρισες στην παρέα μας 

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

μόλις ξέθαψες ένα θέμα 2 χρόνον  :P καλωσόρισες στην παρέα μας 

 

Το ξέθαψε πάνω στην κατάληλη ώρα...  ;D μόλις αποκτήθηκε και η δεύτερη tele AM vintage αυτή την φορά...

 

κούκλα εε?  :P

68950_4364974774327_1129615571_n.thumb.jpg.41c9407c0bfed31c045c4ca16041db32.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά δεν σας περισσεύει καμιά κιθάρα και για εμένα ? ;D  ;D  (πλάκα κάνω) ... για πές μας για το καινούριο εργαλείο !!!!!

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου