Προς το περιεχόμενο

Συναρμολόγηση κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παίδες!!! Θα ήθελα να σας ρωτήσω εαν κάποιος ξέρει καποιο site με parts για συναρμολόγηση κιθάρας.Εχω διαβάσει παλιότερα αρθρα του superfunk με site που ειχαν κατα 99%fender strat & tele κομμάτια.Εγω εχω μια ibanez και εχω συνηθισει το λεπτο μπρατσο οποτε θα ηθελα κατι στο ιδιο στυλ και με λεπτο μπρατσο (19χιλ.)παχος.

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παίδες!!! Θα ήθελα να σας ρωτήσω εαν κάποιος ξέρει καποιο site με parts για συναρμολόγηση κιθάρας.Εχω διαβάσει παλιότερα αρθρα του superfunk με site που ειχαν κατα 99%fender strat & tele κομμάτια.Εγω εχω μια ibanez και εχω συνηθισει το λεπτο μπρατσο οποτε θα ηθελα κατι στο ιδιο στυλ και με λεπτο μπρατσο (19χιλ.)παχος.

ευχαριστω.

 

ισως εδω : www.warmoth.com α,και καλως ηρθες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

welcome! :wink:

εφοσον η κατασκευη ειναι bolt on ισχυουν οσα εχω γραψει κατα καιρους :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για την απαντηση...

μετα απο λιγη προσεκτικη ματιά στο warmoth βρηκα καποια καλα parts που νομιζω οτι αξιζουν τα λεφτα τους για την ποιοτητα των ξυλων τους.πιστευετε οτι θα επρεπε να φινιρουν αυτοι το μπρατσο ή μπορω εγω ή καποιος <<επιπλάς>> :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου