Προς το περιεχόμενο

Iced Earth - Anthem Full Cover by Aris Koskinas


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ,

 

εφτιαξα ενα νεο cover απο το νεο album της αγαπημενης μου μπαντας... Πειτε μου εντυπωσεις σχετικα με ολα... Μιξη , ηχος , ικανοτητες , φωνη , προφορα , ολα......

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από μένα ένα μεγάλο μπράβο Άρη!!!

 

Μου άρεσε το περιεχόμενο όλων των παραθύρων.  :P ;D

 

Πέτυχες ωραίο ήχο για τις κιθάρες (σόλο και ρυθμική), το μπάσο δεν το άκουσα για να πω την αλήθεια (μάλλον έπαιζε τα ίδια με τις κιθάρες και γι' αυτό "κρυβόταν") και τέλος ένα μπράβο και για το σόλο που το έπαιξες πολύ ωραία (αν και δηλώνεις ρυθμικός κιθαρίστας  ;)).

 

Με ποιον ενισχυτή ηχογράφησες τις κιθάρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μένα ένα μεγάλο μπράβο Άρη!!!

 

Μου άρεσε το περιεχόμενο όλων των παραθύρων.  :P ;D

 

Πέτυχες ωραίο ήχο για τις κιθάρες (σόλο και ρυθμική), το μπάσο δεν το άκουσα για να πω την αλήθεια (μάλλον έπαιζε τα ίδια με τις κιθάρες και γι' αυτό "κρυβόταν") και τέλος ένα μπράβο και για το σόλο που το έπαιξες πολύ ωραία (αν και δηλώνεις ρυθμικός κιθαρίστας  ;)).

 

Με ποιον ενισχυτή ηχογράφησες τις κιθάρες;

 

Nα εισαι καλα ρε παιχτη... Την τελικη μιξη την εκανε ο ηχοληπτης μου... Οποιος ενδιαφερεται για κατι επαγγελματικο , ας μου στειλει π.μ. Περαν τουτου εγραψα με τον boogie dual recto 2 καναλια και τον evh αλλα 2 καναλια αριστερα δεξια... Ευχαριστω και για το σχολιο περι σολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γείτονα, εγώ θα σου κάνω μόνο ένα σχόλιο: Βρε αθεόφοβε, την... σιδερώστρα;  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ήχος, ωραία ρυθμικά, καλή φωνή, φανταστική η σιδερώστρα  ;D,νομίζω μόνο ότι η κιθάρα του σόλο δεν είναι ακριβώς στον τόνο  ???

Κατά τα άλλα ωραίο  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε αδερφέ. Κουφαλίτσα έχεις και φωνή, δεν μας το πες αυτό  ;D

Λίγο πριμαριστές οι κιθάρες, το μπάσο δεν το άκουγα.

Όμως η Μαγκάιβερ style λύση για τα keybo(a)rds ήταν όλα τα λεφτά.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δε μπορώ να κρύψω ότι με εξέπληξες ευχάριστα φίλε Άρη.Πάρε αυτή τη δουλειά σου ως σημείο αναφοράς και συνέχισε από εδώ και πέρα με την ίδια ποιότητα και σχολαστικότητα.Ειλικρινά συγχαρητήρια.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ήχος, ωραία ρυθμικά, καλή φωνή, φανταστική η σιδερώστρα  ;D,νομίζω μόνο ότι η κιθάρα του σόλο δεν είναι ακριβώς στον τόνο  ???

Κατά τα άλλα ωραίο  :)

Τώρα που το ξανάκουσα από το 3:16 μέχρι το τέλος του σόλο, νομίζω ότι κάτι δεν ακουγόταν τονικά σωστά.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα....Πολυ πιο "προσεγμενο" ηχητικα απο καποια αλλα που εχεις ανεβασει κατα καιρους  :)

Το χαρηκα και ευχαριστηθηκα  ;) Keep up the good work  8)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδι σας ευχαριστω πολυ να είστε καλα για τα καλα σας λόγια . Χαίρομαι που έκανα κάτι καλο αυτήν την φορά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου