Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είαμι πολύ χαρούμενος γιατί μόλις μου ρθε το ride από αμερική με EMS σε 6 μέρες χωρίς επιβάρυνση τελωνείου και με δηλωμένη αξία 150 δολλάρια+62μεταφορικά!!!! Τελικά τι γίνεται?Μάλλον επανόρθωσαν για το 4μηνο που έκανε να έρθει το crash!!Τι να πώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα σημερα μου ηρθε ενα σετ μαγνητων απο GFS αξιας 100 ευρω ,το ειχα παραγγειλει την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!! 8O 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ωραια...και εμένα ακόμα δεν μου ηρθαν τα πακετα μου που σαπιζουν εδω και 18 μερες περιμενοντας να εκτελωνιστουν (αλλα που ηρθαν απο την αλλη ακρη του κοσμου σε 3 μερες στην Ελλαδα με EMS)... :roll:

 

(φααααααααααααααακ!!!!)

 

Ο επόμενος παρακαλώ... :cry:

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άκουσα στις ειδησεις ότι το τελωνείο στο Ελ.Βενιζέλος έπαθε μπλακ αουτ από παρασκευή το κεντρικό σύστημα υπολογιστών.Λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άκουσα στις ειδησεις ότι το τελωνείο στο Ελ.Βενιζέλος έπαθε μπλακ αουτ από παρασκευή το κεντρικό σύστημα υπολογιστών.Λες?

 

(φάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακ!!!)

 

Μπας και επαθαν μπλακ άουτ τα μυαλά τους εδω και κανα 2 βδομάδες και εχουν καθήσει 12 τελώνες γυρω απο τα δεματα μου και απλά τα κοιτάνε? :roll:

 

(φάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακ!!!)

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άκουσα στις ειδησεις ότι το τελωνείο στο Ελ.Βενιζέλος έπαθε μπλακ αουτ από παρασκευή το κεντρικό σύστημα υπολογιστών.Λες?

 

(φάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακ!!!)

 

Μπας και επαθαν μπλακ άουτ τα μυαλά τους εδω και κανα 2 βδομάδες και εχουν καθήσει 12 τελώνες γυρω απο τα δεματα μου και απλά τα κοιτάνε? :roll:

 

(φάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακ!!!)

 

Mα δεν χρειάζετε να πάθουν blackout για να το κάνουν αυτό!! :evil: :evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶κουσα ότι την παρασκευή κατέρευσε το σύστημα γιατί ξεκίνησαν αναβάθμιση του server ώστε το σύστημα να εναρμονιστεί με τα ευρωπαικά standard λειτουργίας. Για να δούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου