Προς το περιεχόμενο

Jam night


NightCrawler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες χθες πήγα στο Jazz στην Κηφισιά που πλέον ο κιθαρίστας των Blues Bug διοργανώνει κάθε Δευτέρα Jam night. Κοινός φέρνει ο καθένας την κιθάρα του την συνδέει πάνω σε κάτι λιωμένα ενισχυτάκια και παίζουν όλοι μαζί. ομολογώ οτι είχε πλάκα.... εννοείεται ότι σχεδόν όλοι είναι κιθαρίστες αλλά χθες είχε και έναν μπασίστα και 2-3 drummer και έγινε χαβαλές....

την ερχόμενη Δευτέρα θα ξαναπάω με όλη την μπάντα μου...όσοι πιστοί προσέλθετε...νομίζω αξίζει...έστω σαν υποστήρξη μιας και δεν τοχω ξανακούσει να γίνεται αυτό αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή φάση.

Θα έρθω με το πιάνο μου 8)

:wink:

Μακάρι αυτά τα "event" να πιάσουν

και να πηγαίνει ο κόσμος, ούτε εγώ

το έχω ξανακούσει, δεν ξέρω για το

παλιό high hat τι έκανε... δεν είχα

πάει ποτέ αλλά άκουγα ότι έπαιζε

πολύ live απο μικρές μπάντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα μου έστειλαν μήνυμα στο κινητό για αυτό το jam!Αναρωτιέμαι που βρήκαν το τηλ. μου!Τελικά γινόμαστε όλο και πιό big brother κατάσταση.Και μου έχουν στείλει και από άλλα μαγαζιά.

Spam τώρα και στο κινητό!To μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι ότι έδωσαν το τηλ μου από το ωδείο του Φακανά που έχω δώσει στοιχεία και με παίρνουν κάθε φορά που έχει μια συναυλία να με ενημερώσουν.Αλλιώς δεν έχω δώσει πουθενά το τηλ. μου!Anyway για το jam κλασσικά θα μαζευόταν όλο κιθαρίστες!Αφού οι υπόλοιποι είναι υπο εξαφάνιση!Τα ίδια είχαμε και στη Θεσσαλονίκη σε μια μουσική ομάδα που ήμουν στο πολυτεχνείο,γεμάτη κιθαρίστες.Κι εγώ κιθαρίστας είμαι βέβαια αλλά τι να κάνουμε δεν μπορώ να μην κρίνω την κατάσταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου